Jste zde:
Hlavní Stránka
Mudr Skrivanek Ales Gynekolog Olomouc

Mudr skrivanek ales gynekolog olomouc

• Roman Laštůvka

gynekolog, Kroměříž

Objednat se
  • Objednejte se online!
    Nalezněte lékaře ve vašem okolí, ke kterému je možné se objednat online!

Nenašli jste profil lékaře?
Vytvořit ho nyní

Dotazy od pacientů

• Dobrý den, od května bolesti zad a podbřišku, na začátku i časté močení.
    Nejdřív Furolin od lékařky pro dospělé, nezabral, tak jsem po jeho dobrání přišla znovu a jiná lékařka /střídají se/ mě poslala na urologii s tím, že bolesti zad ukazují na problém urologický, pozitivní tapott něco:o)Více

Luděk Fiala

Dobrý den, předpokládal bych, že Vám udělají kolegové i nějaké krevní odběry apod., abych to mohl posoudit/vyhodnotit.
    vypadá to, že klinický obrat je neurčitý - časté močení je známkou většinou… Více

• Těhotenství

Dobrý večer paní doktorko. Mohu se zeptat ? Mám 5 dní zpoždění s menstruací. Těhotenský test mi ukázal negativní výsledek i když jsem se s přítelem milovala a snažíme se o mimčo. Mohu být těhotná i když test ukazuje negativní výsledek?

Šárka Kalašová

Dobrý den zkuste test ještě po týdnu opakovat, ev. navštivte gynekologa. Test může být falešně negativní.
    Zdraví
    MUDr. Kalašová

• antibiotika v těhotenství

Dobrý den je prosím správné že my paní doktorka v 21 týdnu předepsala doxybene i když podle letáku není těhotním přistupny děkuji

Šárka Kalašová

Dobrý den ATB bych nedoporučila.
    ¨Zkuste se s paní doktorkou domluvit.
    Zdraví MUDr. Kalašová

• Bartholini

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat, ci riesite laserom aj Bartoliniho zlazu? Dakujem velmi pekne.

Daniel Brandejs

Dobrý den, laserem tuto problematiku na našem pracovišti neřešíme.
    Zdravím D.Brandejs

• Patient request

Dear Katerina,

I hope this e-mail finds you well.

I kindly ask you, if you have any availability to accept a new patient.
    I would like to be examined bu you.
    If you have a place for me, could you please let me know if you accept VZP insurance and price… Více

Kateřina Bittmanová

Hello, dear Merve. I do accept new patients, but I don´t take ANY insurance. The fee for a visit is 1000 Kč. Should You decide to come, please call for an appointment , or write me a mail Have a nice… Více

Pokud do pole vyhledávání zadáte přesnější znění fráze, můžete snadněji najít i výsledky pro města: Bělidla, Hodolany, Holice, Chomoutov, Klášterní Hradisko, Lošov, Nové Sady, Slavonín, Topolany, Týneček , Samotišky, Velká Bystřice, Mrsklesy, Hlubočky, Tovéř, Bystrovany, Přáslavice, Vražné, Police, Svésedlice, Stará Ves, Bělkovice-Lašťany, Hlušovice, Olomouc, Daskabát, Střítež, Velký Týnec, Brumovice, Tršice, Domašov u Šternberka