Jste zde:
Hlavní Stránka
Mudr Pokorný Antonín Gastroenterolog Brno

Mudr pokorný antonín gastroenterolog brno

Antonín Pokorný

gastroenterolog

• Ponávka 2, Brno

Soukromá gastroenterologická ambulance

Vysoce odborně na výši, lidský, výborný odberník

Nenašli jste profil lékaře?
Vytvořit ho nyní

Dotazy od pacientů

• Pane doktore...přeji pěkný den.Chci se zeptat ...je možno odstranit žlučníkový kámen jinak než operací?Ráda bych ještě věděla...jestli kyselost v ustech po každém jídle může být způsobená žl.kamenem.Helicid 20 beru už nějakou dobu.Děkuji za odpověd.

Radim Bužga

Jiná než možnost než operační není, Žlučníkové kameny nejsou rozdrtit nebo rozpustit. Kyselost v ústech je způsobena refluxem( návratem) kyselých žaludečních šťáv do jícnu a do úst. Z kamenem to nemá nic… Více

• Zažívání a žaludek

Dobry den,mám problémy se zažíváváním, mám vřídky na žaludku a v poslední době se mi vrací kyseliny až do ust pálí mě v žaludku , krku a mám dráždivý a dávivý kašel ,ze kterého pořád zvracím hleny a pěnu .Někdy taky zbytky jídla.Spím v polosedě. Užívám 3 krát denně Itopirid a 2 krát denně Helicid nic… Více

Radim Bužga

Dobrý den, Váš stav je zapotřebí došetřit, nejlépe gastroskopické vyšetření, pHmetrie, pasáž jícnem, a dle výsledků even. indikovat k operačnímu řešení - fundoplikace.
    Pěkný den
    MUDr. Bužga

• Užívání Itopridu

Dobrý den,prosím Vás můžu brát Itoprid dlouhodobě 3×denně?Bez něho je mi špatně a moje obvodní doktorka říká,že jenom 1× denně.Děkuji za odpověd.

Radim Bužga

Dobrý den, ano můžete 3x 1 - 2 tablety denně.
    Pěkný den
    MUDr. Bužga

• Dobrý den,
    Chtěl a bych se Vás zeptat na každodenní bolest pod levými žebry a k tomu mám vysoká plynatost. Nevíte,co bych s tím měla dělat? Děkuji Vám . Adéla

Zbyněk Dvořák

Doporučuji absolvovat vyšetření u Vašeho praktického lékař.
    MUDr.Zbyněk Dvořák

Pokud do pole vyhledávání zadáte přesnější znění fráze, můžete snadněji najít i výsledky pro města: Bohunice, Černovice, Ivanovice, Komín, Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Starý Lískovec, Brno-Černovice, Brno-Maloměřice A Obřany, Brno-Slatina , Sokolnice, Otmarov, Rebešovice, Ponětovice, Šlapanice, Telnice, Modřice, Rajhradice, Jiříkovice, Měnín, Újezd u Brna, Žatčany, Želešice, Rajhrad, Tasov, Hostěrádky-Rešov, Velatice, Blažovice, Holasice, Nebovidy