Psychoterapeut, Online

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

1 300 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Byla to moje první online terapie a zatim jsme se s panem doktorem poznávali. Je trpělivý a empatický. Budeme pokračovat dál. Dekuji. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana Doktora jsem byla na třech konzultacích a budu pokračovat i nadále. Pan Doktor je opravdový odborník, který mi pomáhá s velkým problémem, který mám. Vždy mi pečlivě naslouchá a neopomine nic, z toho co mu sdělím. Vše dokáže propojit, vysvětlit a doporučí vhodnou metodu, jak v té situaci postupovat. Je realista a to se mi moc líbí. Protože mi pomohl si uvědomit, že na to, co řeším neexistuje zázračné řešení, ale lze na sobě pracovat po krocích a po čase se srovnat a hlavně dokázat NORMÁLNĚ fungovat a žít, bez zažívání emocí, které mě momentálně dusí. Moc panu Doktorovi děkuji za jeho „lidský“ přístup, otevřenost, upřímnost, jinakost (používané metody a rady), profesionalitu a hlavně neutichající pozitivní atmosféru, která z něj vždy vyzařuje i když podstupuji terapie online. Vřele doporučuji. Více

Online psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„K Dr. Tylovi se vždy těším a z každého sezení si odnesu něco hodnotného. Již za několik málo návštěv se mi podařilo udělat značný pokrok, což se nedá říct o mém předchozím terapeutovi, kde jsme se točili do kolečka měsíce. Pokud potřebujete zapracovat na růstu své osobnosti nebo přijít na to, co vás vlastně trápí a v životě brzdí (nemusí to být na první pohled zřejmé), u pana doktora budete na správném místě. Více

• Psychoterapeut

„Jsem velmi vděčná, že jsem byla v péči právě Jakuba Tenčla. Nejen, že mě dostal z deprese bez léků, ale dnes již můžu říct, že s dlouhotrvajícím účinkem. Změnil se mi radikálně život a začala jsem vidět zase barevně. Ještě jednou díky. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Adiktolog

1 názor

„Skvělá péče a odbornost, osobní přístup. Příjemná atmosféra, spolehlivost, důvěra, cítím se po terapii vždy dobře.

1 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

• „První návštěva ve mě nechala pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Tedy po dvou dnech od setkání jsem si domluvil termín další návštěvy.Dle mé první zkušenosti je p.R.Rovena lékařka na svém místě a nebál bych se jí doporučit. Více

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít. Více

Individuální psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech. Více

900 Kč

• „Paní Miluška je výborná terapeutka a skvělá žena v jednom. Během několika měsíců mi moc pomohla. Na návštěvy jsem docházela 1x za dva týdny. Sezení, ačkoliv často psychicky náročné, byly obrovsky obohacující a rady a názory paní terapeutky byly neocenitelné. Pomohla mi najít v životě směr a překonat složité období. Mohu jen doporučit. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„skvěle pomohla, děkuji za uvědomění si skutečností a mých chyb, které jsem v minulosti udělal. velice si toho cením.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

• Psychoterapeut, Ostatní

„Hned od prvni navstevy jsem citila, ze je to “muj” terapeut a pomuze mi s tim, s cim jsem prisla. Sednul mi ve vsem. Po kazde navsteve se citim lip a tesim se na dalsi. Jsem vdecna, ze jste mi Luciane prisel do zivota. Dekuju! Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

500 Kč

• „The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené. Děkuji

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

1 500 Kč

• „S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra má velmi citlivý přístup, nenásilným způsobem upozorní na věci, které se nenápadně staly běžnou součástí života, přestože jsou špatně, a vysvětlí je tak, aby si je člověk mohl uvědomit a dále s nimi pracovat. Jako terapeutku ji určitě doporučuji. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Terapie u paní Syslové mi pomohla vypořádat se s řadou neduhů a trápení, se kterými jsem si nevěděl rady. Na první sezení jsem šel na doporučení přátel, přičemž jsem netušil, co od setkání mám čekat. Lidsky jsme si velmi dobře sedli a sám jsem byl překvapen, jak jsem se během chvíle dokázal otevřít. Paní Syslová k mým obtížím po celou dobu naší dvouleté spolupráce přistupovala s citlivým zájmem a nenucenou formou mě dovedla k dnešnímu stavu, kdy již žádné obtíže nepociťuji a mohu pokračovat v životě bez příslovečné koule na noze. Vaši péči mohu jedině doporučit. Ještě jednou děkuji. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Dobrý den, vybrala jsem si paní psycholožku z důvodu, že nabízí služby on-line. Bylo pro mne těžké kamkoliv dojíždět. Moc mi pomohla s úzkostí. Cítila jsem od paní terapeutky zájem a snahu mi pomoci. Svými otázkami mne dokázala nasměrovat potřebným směrem, a naučila mne pracovat s úzkostí a odbourat překážky, které jsem si v hlavě postavila. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra je velmi empatická a milá. Moje návštěva u ní byla pro mě velkým přínosem. Přišla jsem s akutním vztahovým problémem a odcházela jsem s dobrým pocitem a srovnanější hlavou. Děkuji. Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Jsem neskutečně rád, že jsem narazil na paní Mgr. Livii Štvrteckou. Ze začátku se mi nechtělo řešit problém s nikým, ale této návštěvy nelituji a jsem opravdu rád, že jsem mohl chodit na konzultace sem! Po první konzultaci jsem odcházel s úsměvem na tváři a věděl jsem, že mi tyto konzultace opravdu pomohou. Jsem rád, že se do budoucna pokud bude třeba mohu kdykoliv vrátit k paní Mgr. Štvrtecké. Více

Cena nebyla přidána

• „Tuto terapeutku doporučuji každému! Je lidská, empatická, všímavá. Upozornila mě na několik momentů v mém vztahu, které jsem dosud přehlížela, a ukázaly se být zásadní. Podpořila mě, dala mi dobré rady a díky ní se můj vztah zlepšil. Ještě jednou děkuji paní magistře! Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělá terapeutka se smyslem pro humor a výborným vzděláním. Je fajn si občas vydechnout a nechat se opečovat. Moc doporučuji a těším se na příště! Více

• Psychoterapeut, Psycholog

„Správný chlap na správném místě. Mám chuť zase bojovat a nevzdat to. Rozhovor byl od začátku přátelský a empatický, klidný, což vzbuzuje důvěru. Více

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka dokáže ochotně rozebrat jakýkoliv problém, nebere nic na lehkou váhu. Mohu vřele doporučit. :)

Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Poprvé v životě jsem hledal odbornou pomoc kvůli problému s alkoholem. Dříve se mně samotnému nepodařilo s alkoholem přestat. Petra mi pomohla najít cestu a jak o tom přemýšlet. Povzbudit, když bylo třeba a najít vnitřní sílu i víru v sebe a to mi hodně pomohlo. Takže poslední rok byl jeden z nejlepších v životě. Je profesionálka a za to jí moc děkuji. Více