Psycholog, Brno

• Psycholog, Psychoterapeut

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

600 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Hilleho 4, Brno Mapa

Mgr. Petr Doležal

1 700 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psycholog, Psychoterapeut

„Recenzi píšu zpětně po půl roce, co jsem to v sobě nechala vše, co jsem se dozvěděla na terapiích dozrát. Ahmad byl vždy skvěle naladěný a pokaždé jsem odcházela s nějakou myšlenkou, nad kterou jsem přemýšlela do dalšího sezení. Ze začátku jsem nevěděla, jak taková terapie chodí, takže jsem se moc neptala. Nicméně, brzy jsem pochopila, že to je hlavně o mně, takže jsem mluvila o všem, co mě napadlo. Narazili jsme na docela dost témat, které byly potřeba řešit. Na terapie jsem chodila od února do července každý týden a stálo to za to. Terapie byly možny uskutečnit i online, ale osobní návštěva je vždy lepší! Z Ahmada jde krásná energie, často jsem se s ním od srdce zasmála a je výborným podavačem kapesníčků! Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

Soběšická 151, Brno Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka vytváří velmi příjemnou atmosféru. Nebere se děsně vážně, což jsem už v minulosti zažila u předchozího terapeuta. Zároveň profík – uvážlivá, vysvětlí. Přišla jsem za ní s náběhy na panické ataky, úplně jsem ztrácela půdu pod nohama. Paní psycholožka mi vysvětlila, co se při panice děje a velmi jemně a citlivě jsme během našich rozhovorů (zajímavé byly sny a hra na písku) probraly důležité souvislosti. Jaké mám vlastně pocity a neřeším je, jak jednám s lidmi, což bylo někdy nelehké si uvědomit, ale paní psycholožka byla klidná, stála u mě a mě nakonec mnohá sebepoznání dost osvobodila. Úzkosti jsem zvládla bez léků, za což jsem na sebe pyšná a paní psycholožce vděčná. Eva Více

Trávníky 31, Brno Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní magistra působila empaticky a se zájmem pomoci. Na terapiích jsem se cítil příjemně a uvolněně. Měl jsem pocit, že se můžu svěřit s čímkoliv. Více

Malinovského náměstí 4, Brno Mapa

Mgr. Klára Pitlachová

800 Kč

• „Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Konzultace online

900 Kč

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Kotlanova, 1a, Brno Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• Psycholog, Psychoterapeut, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana Mgr. Ženku jsem kontaktovat v situaci, kdy na mě velmi dolehla pandemie a i s tím spojené výrazné zhoršení vztahů v širší rodině. Byl jsem na tom psychicky velmi špatně, nic mě nebavilo, šel jsem od ničeho k ničemu, což hodně negativně ovlivňovalo i můj vztah se ženou a dítětem. Pravidelné konzultace s panem Ženkou, který byl velmi empatický, naslouchal, ale hlavně mě nakonec provedl tím "peklem" tak, že se cítím o mnoho lépe a mohu normálně existovat. Velmi mi pomohlo i to si uvědomit, že se člověk nemusí vždy cítit perfektně, že nemusí vše perfektně fungovat a také, že člověk sám nemusí být perfektní. Více

Zelný trh 11, Brno Mapa

TerapieProVas.cz

od 1 000 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Poprvé v životě jsem hledal odbornou pomoc kvůli problému s alkoholem. Dříve se mně samotnému nepodařilo s alkoholem přestat. Petra mi pomohla najít cestu a jak o tom přemýšlet. Povzbudit, když bylo třeba a najít vnitřní sílu i víru v sebe a to mi hodně pomohlo. Takže poslední rok byl jeden z nejlepších v životě. Je profesionálka a za to jí moc děkuji. Více

Hilleho 5, Brno Mapa

Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s

Štefánikova 63a, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe Mgr. Petra Fialová

800 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

• Psycholog, Psychoterapeut

„Za svůj život jsem již pár psychologů navštívila a i když všichni byli fajn, paní Bardynová je ve srovnání s nimi opravdu skvělá. Je velmi empatická a lidská, žádná strojenost ani prazdné fráze. Mluví o věcech tak, jak jsou, vysvětlí, pojmenuje, co je potřeba pojmenovat, poradí jak s tím pracovat, podpoří, ale také ukáže i jiný úhel pohledu. Cítím se v bezpečí a v pořádku taková jaká jsem. Dostávám vhledy do mé situace, díky kterým se z vnitřního zmatku tvoří pořádek, nadhled, čím dál větší pohoda a síla jednat v životě tak, aby mi v něm bylo konečně dobře. A to mám za sebou zatím jen pár sezení a v dalších budu ráda pokračovat, protože už teď se ve mně dějí úžasné změny, které za to stojí a tak chci možnost pracovat na sobě s tak skvělou terapeutkou využít naplno a do hloubky. A už teď paní Bardynové s hlubokou vděčností moc děkuji. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

psychologické poradenství a psychoterapie

Psychologické poradenství

• Psycholog, Psychoterapeut, O… statní Více

„Veroniku mi doporučila kamarádka v době, kdy jsem řešila rozchod s partnerem. Tehdy jsem cítila, že se chci posunout, a už jsem nevěděla kudy dál sama. Hledala jsem cestu a manuál na sebe a během terapie se mi dostalo pochopení, nacítění, podpory, bezpečí, svobodného prostoru i zrcadlení, abych si tu cestu i ten manuál mohla začít tvořit. :) V prostředí citlivého profesionálního napojení, podpory a bezpečí jsem se odvážila následovat řetízky symbolů vedoucích hluboko do mé vlastní tmy, abych uviděla, ojbevila, pochopila, od-pustila, procítila a prožila to, co tam zrovna bylo. Citlivě pobídnuto v tomto pevném bezpečném prostoru mé tělo vyjevovalo svá trápení a já je mohla poléčit, mysl uslyšela svá přesvědčení a já je mohla změnit a představivost získala svobodu tvořit a vlastní sílu podpořit. A výsledek? Jako když přidáte do těsta dost mouky, takže už si bochník sám udrží tvar. Ví, kde má střed a jaký je, ví, kde má kůrku a k čemu je, ví, že má těžiště a že se k němu dá vrátit. U Veroniky mi zejména vyhovovala na míru volená paleta přístupů (povídání, imaginace, práce s tělem, práce s dechem) a pozorné rozvíjení vznikající linky. Děkuji a doporučuji! Taky vám, kdo nevíte a/nebo máte obavy. Můžete je zkusit přetvořit ve vlastní navigaci, jako jsem se to učila já. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Mgr. Veronika Klempová

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní terapeutku mohu jen doporučit. Je velice milá a empatická a zároveň je velkým odborníkem na lidskou psychiku a využívá k tomu četných odborných znalostí a zkušeností z praxe. Čas strávený u ní mi nesmírně pomohl a zlepšil můj život, a to ne tím, že bych dostala rady, jak mám co v životě dělat a nedělat (což jsem původně čekala, že mi psychoterapeut řekne), ale tím, že jsem si na sezeních s pomocí paní Killarové sama došla k příčinám některých potíží v mém životě a pochopila, proč se dějí. Tato cesta nebyla sice úplně lehká, ale paní Killarová mi vždy byla velice nápomocna ke zvládnutí některých těžce překousnutelných skutečností a hlavně - výsledky jsou pak pevné a trvalé. Čas strávený na těchto sezeních s paní Killarovou považuji za jeden z nejlépe využitých chvil mého života a dodnes z nich čerpám. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„S Mgr. Pavlíkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je pozorná, vnímavá a lze v jejím přístupu ocenit profesionalitu s lidským rozměrem. Práce ji očividně baví, a projevuje zájem o své pacienty. Děkuji za její empatii, porozumění a podporu. Více

Brno Mapa

od 700 kč