Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jako člověk je lékařka asi dobrá,ale jako lékař to není.1. když naordinuje vyšetření a nechce vidět výsledek ,aby mohla určit správnou diagnozu,tak je asi vědma.2.naordinuje 10 infusi a na kontrolu se objednejte až po vykapání,prodleva je 3 týdny.je jasné,že kontrola je možná od první návštěvy za 14 dní.bez ohledu na stav pacienta.Že by pacienti obtěžovali?3.setra moc ochoty také nepobrala.

na paní doktorku si nemohu stěžovat.

Neochota, neprofesionalita.....

Paní Valentovou nedoporučuji. Její vystupování je příjemné, to ano, ale to je asi tak vše.
Bohužel, svého času jsem ji navštěvoval. Špatně mi stanovila dávky léků a i některé jejich druhy. Některé jsem nepotřeboval, jiné naopak (ty potřebné) jsem nedostal. Přestože musela vědět, že pro mou nemoc je nedaleko specializované pracoviště, nebyla mi to schopná sdělit a neposlala mě na konzultaci ke zkušenějším kolegům.
Možná, že není špatná lékařka a s "lehčím" onemocněním pomůže, ale pokud je Váš problém složitější a nemoc není ještě plně prozkoumaná, doporučuji se obrátit jinam.