Helena Truksová, pediatr Šlapanice

MUDr. Helena Truksová

Pediatr Více

Jiráskova 1541, Šlapanice
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Vždy jsem byla velmi spokojená. Když byly děti malé, tak jsem velmi jsem oceňovala podporu v kojení, což není úplnou samozřejmostí. Navíc, paní doktorka měla vždy i milou sestřičku.

Paní doktorka je odborník na svém místě. Velice milá, ochotná, vždy poradí a udělá co je třeba, nikdy nic neponechá nahodě a nezanedbá. A úžasná sestřička je bonus navíc.

Chodím s dcerkou k paní doktorce a jsem velice spokojená.Sestřička i paní doktorka jsou vždy velmi příjemné a paní doktorka,každý problém vysvětlí.Mohu jen doporučit

s paní doktorkou i sestřičkami jsem velmi spokojena a moje dcera také. Je velmi milá, ochotná. Nemám jí co vytknout.

Tímto bych se chtěla omluvit paní doktorce,za to co jsem o ní napsala v předchozím článku.Jednala jsem impulzivně a měla jsem si s ní místo toho promluvit a nenechávat si své pocity jenom pro sebe.
Nikdo nejsme dokonalý a neomylný.Měla jsem si to uvědomit dříve a osobně si s ní o tom promluvit a nevylívat si zlost tady na webu.
Teď je mi to líto.
Všechno je o komunikaci a je má chyba,že jsem nekomunikovala a nechávala jsem si pro sebe své pocity o poskytnutí péče.
Šlo mi převážně o děti a nic víc mě nezajímalo...:-(.
Tímto se Vám paní doktorko omlouvám a dofám,že se Vám bude v práci jenom dařit...:-).
Katka

S dalším přírůstkem do naší rodiny, mohu jen potvrdit, že paní doktorka je super! Moje děti jsou v péči opravdového odborníka! Vůbec nám nevadí, že musíme cestovat i z velké dálky.

jezdíme za paní doktorkou a po předchozí zkušenosti ji mohu jen doporučit. Oděti se stará velmi dobře , a když někam odešlé zajímá ji jak dopadly vísledky i mimo pracovní dobu

K paní doktorce chodím od narození a nemůžu si na nic stěžovat vše v nejlepším pořádku. Lepší dětská doktorka ve šlapanicích u brna není.

Svědomitá pečlivá lékařka. Chodíme k ní s oběma chlapci, je vlídná a dokáže potěšit. Pozorně naslouchá a snaží se pomoci. Má zkušenosti, snaží se vyjít vstříc. Pokud se někdy zamračí, není divu, naprosto chápu, není v lidských silách být za každých okolností napohodu. Sestřičky jsou úžasné ženské. Vždy milé a usměvavé.

Paní doktorku mohu opravdu jen vřele doporučit, chodila jsem k ní už jako dítě a ted ji navštěvuji se svou dcerou. Je to odborník na svém místě! Skvělý přístup k dětem i k rodičům. Sestřičky též moc fajn )))) Hx