Helena Truksová, pediatr Šlapanice

MUDr. Helena Truksová

Pediatr Více

Jiráskova 1541, Šlapanice
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktroka je sice velmi mila,ale nějaké zvýšená aktivita se od ní očekávat nedá. Odborné lékaře jsem si musela hledat sama :-(

Já teda s paní doktorkou mám bohužel velmi špatné zkušenosti.Prvni jsem si myslela,že je to jenom můj pocit,ale po dnešku si to nemyslím.Mám nedonošené dvojčátka.První,co mě udivilo,že si vůbec nečetla jiné lékařské zprávy co jsem ji nosila od jiných specialistů.měli jsme předepsané očkování a když jsem jí to řekla,že už to měla před třema měsícema ve zprávě,tak konečně začala jednat.když jsem přišla s nějakou nemocí,tak mi málo kdy něco předepsala,spíš mi řekla,že to dělám dobře.Takže jsem si nechávala raději radědit od lékarníků...ti mi poradili více,než ona saam a nakonec mi kvůli ní jeden s chlapečků málem zkončil v nemocnic.Ani tam nechápali,když jsme jeli na pohotovost její postup.Malej měl pusinu plnou aftů a celý týden horečky.Paní doktorka nám dala jen léky na rýmu.Když jsem to s ní chtěla skonzultovat po telefonu,tak jsem stejně mluvila jenom se sestřiškou.Chtěla jsem antibiotika a ty mě nedoporučila.Že mám raději vydržet,že je nemoc na ústupu a když tak máme jet do děcké.Počkali jsme a na druhý den jsme raději jeli na pohotovost,když odmítal i pít.Tam nám řekli,že když horečky nepominou a nebude pít,tak zítra ho musíme vést na infekční na kapačky.není to příjemné,když máte o malého strach.Já jdu od ní pryč a paní doktorku nedoporučuji a souhlasím s tím jedním,co píše,že je to spíš taková fiflena...JE.A propoo...hlásila jsem u ní týrání a nic s tím neudělala...naštěstí se rodiče rozvedli,ale až tak po půl roce co to věděla.To už něco o tom svědčí,že to není osoba na pravém místě.