Novosady 1580, Holešov
Praktická zubní lékařka

Jsem s lékařskou péčí MUDr. Slovákové velmi spokojena. Co se týče objednávání pro preventivní prohlídky, vždy mi vyjdou vstříc kvůli mým časovým restrikcím. Čekání v čekárně, které trvá většinou zhruba jednu hodinu, jsem se už naučila využít čtením literatury. To doporučuji všem, kterým přijde doba čekání příliš dlouhá. Personál celé ordinace je vždy dobře naladěn, to považuji taky za velmi důležité.

Už jsem navštívila mnohé stomatology (s ohledem na své stěhování), ale musím se připojit k těm, kteří jsou s prací MUDr. Heleny Slovákové naprosto spokojeni. Hold není "zubař" jako zubař, a tak si její skvělé práce (včetně operativního zákroku) mohu jen pochvalovat. Pečuje o chrup celé mé rodiny a to, že se v její ordinaci starat o chrup dokonce i naučíme, je jí jen ke cti. Komentáře o "vydělávání" na pacientech pomíjím, nestojí za odezvu. Těm netrpělivým, kteří si neumí počkat na perfektní ošetření, nakonec vzkazuji: Kolik hodin jste schopen - schopna sedět v kavárně či v hospodě? A ještě něco. Klientů, které čekání odradí, je dost a mají možnost výběru. Stomatologů je v Holešově dostatek a za tak dobrým, jako je ona, se vyplatí přijet si i ze vzdáleného města.

Já jsem velmi spokojená. Když mě bolí zub, můžu přijít ráno a jsem ošetřená, jinak termíny na objednání. Že musím čekat - nedá se nic dělat, i ostatní musí být ošetření. Vždy napřed vysvětlí, co bude dělat a proč. Když je více možností zákroku, také vysvětlí proč je více možností a jaké jsou jejich výhody nebo nevýhody. Pokud mám něco platit, dopředu řekne kolik to bude přibližně stát.

Po odborné stránce spolu s MUDr. Joklem nejlepší v Holešově. (Poté, co MUDr. Zapletal odešel do důchodu).

super.

paní zubařku jsem navštívila dvakrát na záskok..musím jen pochválit,na to,že nejsem stálý pacient byla moc ochotná,milá-jsem zvyklá na jiný přístup a překvapilo mě,že paní zubařka vše co udělala napřed vysvětlila,popsala co bude dělat,jak to bude dělat-i sestřička byla moc milá:-))-doporučuji.I když je fakt,že čekací doby v čekárně má delší,ale je to holt za cenu pečlivého ošetření pacienta

strasne pečlivá a opatrná. super!

Příjemná a nelepší lékařka ve svém oboru, jen ta doba na objednání. Objednávám se od záři 2008 a stále není pro mě místo a to pak má člověk chodit dvakrát za rok na prohlídku. U ní to bohužel stihnout nejde

Pilná a pečlivá L É K A Ř K A. Po létech je zajímavé sledovat, jak někdy trošku delší chvíle ztrávené v čekárně vyselektují okruh vděčných a spokojených pacientů.

Musím říci že je to prvně v mém životě co nemám strach chodit k zubaři. Tato paní doktorka mne strachu naprosto zbavila!! Je prostě nejlepší!!