Novosady 1580, Holešov
Praktická zubní lékařka

G

Byli jsme u paní dokterky celá rodina.Už když začínala před 20 lety na poliklinice, tak mi dokonce posílala korespondák, že se přestěhovala na Novosady.Prostě byla snaha pacienta si udržet.Ale velmi mě zklamala poslední preventivní prohlídka, kdy po 4 hodinách!!!!!! čekání mi sestra navrhla jestli by nebylo vhodnější odejít k jinýmu doktorovi.Slyšela jsem různé řeči, že se snaží vydělávat raději na důchodcích na jejich protézách , ale nevěřila jsem.Ted už ano.Po téměř 20ti letech vykašlat se na pacienty,kteří v podstatě nemají problémy, JEN chodí na preventivní a to pro ni není rentabilní.Jen aby se jednou těch peněz nezadusila!!!!

Jak již zde bylo napsáno, po odborné stránce je velmi dobrá. Ale co se týče čekání, je to hrůza!!!! Několikrát jsem přišla s bolestivými zuby ráno, protože akutní případy bere do 8 hodin. Ale čekala jsem tam obvykle 3 až 4 hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!! A navíc pokud se i objednám tak čekám třeba hdinu a půl než půjdu na řadu. Prostě katastrofa!!!!!! Půjdu na poslední kontrolu a odcházím!!!!!!!!

Je pro mne zcela nepochopitelné, jak můžete chválit lékaře, kde za rok vám nejsou schopni udělat termín. to jsme to v tom zdravotnictví dopracovali.asi si neuvědomují, že si je platíme.

Neuvěřitelné čekací doby na ošetření v řádu cca. 3 a více hodin i přes řádné objednání v několikaměsíčním předstihu a tohoto jsem si všiml i na ostatních "přísedících" pacientech.

paní Slovéková odmítla provést konzultaci, ke které jsme byli objednání naší paní doktorkou z ortodoncie jen proto, že není v našich možnostech jezdit každý týden 100 km k její ústní hygientistce. Paní Slováková dceru neprohlédla a ni rentgenová snímek, který nechala udělat naše paní doktorka z ortodoncie ji nezajímal. Jediným zájmen paní Slovákové bylo, zda budeme k ní jezdit a ona si bude moci vykazovat úkony zdravotní pojištovně. zdárný případ kam mizí peníze ze zdravotního pojištění naprosto zbytečně. Místo jedné konzultace několikanásobná návštěva paní hygientistky jak si čistit zuby než se Vám paní Slováková podívá na snímek.Vždyt to pacient nehradí a proč by neplatila pojištovna, když to nikdo nezkontroluje.