Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

I přes nepříznivou "covidovou" dobu byla paní profesorka ochotná operovat moji nemohoucí maminku, její přístup k nám před operací i po ní byl velmi hezký, vlídný, vše náležitě vysvětlila, dodala odvahu. Mnohokrát jí i jejímu manželovi panu profesorovi Robovi za záchranu maminky děkuji.

Dnes jsem měla možnost paní docentkou poznat osobně. Jsem velice spokojená,její lidský přístup, přímé jednání, zkušenost nejlepší. Děkuji paní doktorce,člověk potřebuje vědět na čem je a paní doktorka vše vysvětlí,zároveň je velmi ochotná a milá. Jsem ráda že jsem se dostala do jejich rukou. Bečvářová Jana

Dnes jsem se vrátila z Motola z kontroly. Minulý rok jsem absolvovala náročnou operaci, díky které už nemůžu mít normální cestou děti. Ale můj gynekolog na speciální klinice, už to že bych mohla mít děti i umělým oplodněním aniž bych si vzala vajíčka od dárkyně (což nechci) úplně zavrhl. A ostaní doktoři v Motole, ač jsou velmi milí se mě snažili smířit s tou situací. A tak jsem to nějak vzala v podtaz, než jsem na další kontrole potkala paní doktorku. Nechápu jak někdo tady může vůbec napsat, že je necitlivá. Je to ten nejcitlivější člověk v Motole, kterého jsem potkala!!!!! Jediný člověk, který mi dal ještě trošku naděje a řekl mi, že to alespoň ještě zkusíme. Jako jediná ze všech se nepoddala názoru jednoho mladého doktůrka a jako žena mi alespoň to jedno dítě chtěla dopřát. Nevíme jestli to vyjde, ale aspoň někdo, chce se mnou o to bojovat. A já jsem ji nesmírně vděčná i za její velmi citlivý přístup. Je moc milá a hodná, takže velmi pochybuji o pravdivosti níže uvedených komentářů!!!!

Paní docentka Robová mi zachránila život společně s panem asistentem Plutou. Mnohým může připadat necitlivá, ale říká věci na rovinu a nesnaží se člověka zbytečně "opít rohlíkem". Vážím si jí jako obrovské kapacity v oboru, který vykonává. Setkala jsem se s mnohými lékaři a péče některých mě dohnala až na pokraj. Nebýt jí a jejího přímého přístupu, tak už jset tu za pár let nemusela být. Navíc její lékařský přístup je citlivý. Jinde r´mi doporučovali daleko radikálnější zásah, ona se přiklání spíše ke konzervativnějšímu řešení, pokud je to jen trochu možné. Za to si jí budu nesmírně vážit.

Dobrý den,četla jsem zde příspěvky pacientek s jejich zápornými hodnoceními nesouhlasím.Jsem v léčení na onkologii v Motole od roku 1998.Na paní doktorku H.Robovou jsi nemohu ani v nejmenším stěžovat.Vždy byla příjemná a milá. I ostatní kolegové jsou velmi příjemní.Také sestřičky super.Všem jim děkuji za jejich péči.

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Setkala jsem se s ní několikrát, dokonce mě sama operovala a byla velmi příjemná a citlivá. Sama jsem byla překvapená, jak mě pečlivě vše vysvětlila. Věřím ale, že může mít občas blbou náladu, asi jako každý, protože moje spolupacientky hrozně chválily jejího manžela, který je přednostou celké gynekologie v Motole, ale když jsem se s ním setkala, tak jsem měla zvláštní pocit. Byl usměvavý, ale to, že už nikdy nebudu mít děti, protože děloha musí pryč, mi sdělil asi tak, jako že zítra bude místo zelí špenát, který nemám ráda. Je pravda, že už jedno dítě mám, ale i tak to pro mě byla velká a nečekaná rána, takže mě toto jakoby odbytí mrzelo. Na druhou stranu, v tu chvíli měl ve vedlejší ordinaci pacientku, které, jak jsem zaslechla, velmi citlivě sděloval, že její stav už je operativně neléčitelný, navíc plnou čekárnu dalších pacientek, takže si říkám, jaká bych asi byla na jeho místě já.

Paní doktorka je odborník na svém místě!! Ani se mi nechce věřit tomu co tady čtu!Má zkušenost je velmi pozitivní.Je milá,ochotná vše vysvětlit a nechybí ani milé slovo !Přála bych vám poznat opravdu nepříjemné doktory . Vy pražáci jste moc rozmazlení ,zkuste to někde na "venkově,, a pak budete teprve čučet co doktoři dokážou !!

paní doktorka mi spolu se svým mužem Lukášem Robem a Markem Plutou zachránili život,jenom ona ale i další jmenovaní jsou skvělí lékaři,plní obrovského pochopení i přes tlak,který jejich práce klade a citu,smekám před nimi klobouk a DĚKUJI!!!!

Paní doktorka je sice někdy ,,zajímavě naladěná" až nepříjemná,ale myslím si , že se nemůže na každého stále usmívat.Myslím,že má toho až až.Celý den je v nemocnici.Dokonce někdy i o víkendech,operuje,vyšetřuje,chodí po pokojích,radí mladším,méně zkušeným lékařům.Myslím,že leckterý z nás by to brzy vzdal a šel někde,kde si odkroutí svých osm hodin,bouchne dveřma a jde domů.Jsem rád , že manželé Robovi jsou tam,kde jsou.Prostě jim to tam šlape na jedničku.

Sedím v čekárně a i když se to nemá,poslouchám , zda uslyším mluvit lékaře,abych věděla, kdo mě dnes bude vyšetřovat. A už jí slyším, moje doc. Robová. Nejlepší. Už její hlas mě dokáže uklidnit. Děkuji, že jste.