Dělnická 53, Brno-Komín , Brno

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
Jestliže se objednáváte na vyšetření...

Léčené nemoci

• Snížený zájem o sex
  • Předčasná ejakulace
  • Potíže s vyvrcholením
Zobrazit všechny léčené nemoci

• sexuologie
  • psychiatrie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola 30 min

Paní doktorka velice ochotná a milá žena,pomuže člověku řešit problémy.Doporučuji všem ostatním pacientum. Tomáš K

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Velice vstřícný,lidský přístup k problémům pacienta. Jednoznačně paní doktorku doporučuji. Nemám žádnou výtku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

mohu jen doporučit , jako vždy nad rámec obvyklé kontroly , se zájmem o pacienta , pečlivostí a ochotou . děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie První návštěva

Paní doktorka je užasná osobnost a ma pochopeni pro své pacienty rohodně doporučuji je to človek na svém místě

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Výborná paní doktorka, cítil jsem se skvěla a dobře poradila. Rád se budu k paní doktorce vracet. Děkuji

K paní doktorce,už chodím delší dobu a můžu říct že je to specialista na svém místě.Vždy ráda pomůže a je velice obětavá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ano, doporučuji. Paní doktorka má docela dlouhé objednací doby, protože o její služby mají pacienti zájem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v pohodě. Byl jsem příjemně překvapen, že v ordinaci byla pouze paní doktorka. Bál jsem se, že bude, jako u většiny doktorů, nutno nejprve projít přes otravnou sestřičku, která bude mít otázky typu: "S čím za námi jdete" a podobně a bude se ptát v čekárně plné lidí, jako to mají ve zvyku. Zde se takového přístupu nemusíte obávat. Vše bylo diskrétní a pohodlné. Paní doktorka příjmená a po odchodu jsem byl spokojen s průběhem i výsledkem návštěvy.

Děkuji paní doktorka má přijemný přístup k pacientum dokázala mi poradit děkuji..........Biskup Jindřich

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka má velice příjemný přístup a cítil jsem si u ní v ordinaci pohodlně, dokázala poradit a shodovali jsme se na názoru jak k problému přistoupit.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
Děkuji.

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli