Dělnická 53, Brno-Komín , Brno

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
Jestliže se objednáváte na vyšetření...

Léčené nemoci

• Snížený zájem o sex
  • Předčasná ejakulace
  • Potíže s vyvrcholením
Zobrazit všechny léčené nemoci

• sexuologie
  • psychiatrie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie První návštěva

Skvělý, lidský a zároveň profesionální přístup. Snad jediná nevýhoda je dlouhá čekací doba, která se ale dá s ohledem na kvality paní doktorky pochopit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc děkuji paní MUDr. Helence Reguli, že mě přijala jako pacientku která ztrácela smysl života a kterou ona chce léčit....Věřím paní doktorce i v její podporu, dodává mi sebedůvěru a jsem zase neskonale šťastná......Moc Vám děkuji... opravdu, patří Vám Veliké Díky...............

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sezení bylo velmi k věci, zacíleno na konkrétní obtíže, profesionálně. I s ohledem na prvotní nemožnost vše sdělit naráz jsme se za 1 hodinu dostali k pravděpodobné příčině a následné léčbě. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktora je moc hodná, vstřícná a milá. Snaží se pomoct a chápat pacienta a jeho blízké okolí. Paní doktorka chápe i transexualitu a snaží se pomoci pacientovi i celé rodině.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Vybíral jsem dlouho ke komu půjdu se svým problémem a mohu jen potvrdit další kladná hodnocení, která tu na paní doktorku jsou. Měl jsem obavu, že to bude klasicky jak na běžícím páse "co vás trápí? hmmm, tady máte léky, další", ale byl jsem překvapen zájmem doktorky, doplňujícíma otázkama k problému, lidským přístupem a i podrobným vysvětlením na mé otázky.
Za mě rozhodně doporučuji.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Mimoradne inteligentni lekarka, ktera uci pacienty,aby nazyvali konkretni problemy otevrene...naucila me to..

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Psychiatrická kontrola

K pani doktorke chodím pravidelne už niekoľko rokov. Vždy som nadmieru spokojná s jej úžasným empatickým prístupom, odbornými radami a celkovým až nadpriemerným jednaním. Pomohla mi už toľko krát a stále pomáha. A preto 1000x ĎAKUJEM. Takýchto doktorov si treba vážit a keby sa dalo zlatom vyvážiť.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Jsem velice spokojen s přístupem a péčí paní doktorky. Vřele ji budu doporučovat známým, u kterých se vyskytne nějaký psychický problém. Děkuji

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Paní doktorka je vnímavá, dá se s ní mluvit otevřeně. Je ochotná. Za mě vše v pořádku. Ordinaci má krásnou, cítíte se zde příjemě, žádný stres. Doporučuji.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Paní doktorka Helena Reguli je moc milá a vždy ochotná pomoci. Mockrát Vám děkuji za Vaši pomoc, paní doktorko! Přeji Vám Krásné Vánoce!

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
Děkuji.

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli