Dělnická 53, Brno-Komín, Brno

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
773 64.....

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
    Děkuji.

Dobrý den,

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli

• snížený zájem o sex