Dělnická 53, Brno-Komín, Brno

Sexuologická terapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• Snížený zájem o sex

První návštěva

Psychoterapie

Sexuologická terapie

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Názor přidán dne 20.07.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Doporučuji vyhnout se lidem s transsexualitou. Zejména MtF a pak FtM, kteří se nechovají moc jak chlapi. V těchto případech se snaží neléčit transsexualitu, ale potlačovat ji antidepresivy. A dokonce se neštítý lhát těmto pacientům/kám. Jednou ji totiž pro zahájení hormonální léčby vadí toto, po druhé něco jiného a po třetí zase úplně něco jiného. Takhle vás klidně bude trápit hodně dlouho. Tento přístup se nejspíše naučila od Hajnové, uvědmuje si vůbec, jak moc tímto přístupem ubližuje? Asi jí to někdo bude muset vysvětlit.

Š

U paní doktorky byl jednou můj manžel - jednou já. vyslechla nás oba, ale nedokázala poradit, měla jsem z toho pak velmi negativní pocity. když se manžel přece jen chtěl objednat na další návštěvu u ní, sdělila mu, že na náš problém nemá časový prostor. je mi to líto. opravdu jsem věřila, že nám pomůže.

S paní doktorkou jsme si sice hezky popovídaly, ale můj problém bohužel nevyřešila. Poradila mi pouze to, co už jsem si dávno přečetla na internetu. Takže já zkusím někoho jiného.

byla jsem u paní doktorky jednou a dostala jsem léky po kterých jsem měla problém s nespavostí a navíc mi řekla že jsem si svůj problém zřejmně vsugerovala sama .... léky jsem vysadila a k paní doktorce už jsem nešla

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
    Děkuji.

Dobrý den,

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli

• Snížený zájem o sex