Dělnická 53, Brno-Komín , Brno

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
Jestliže se objednáváte na vyšetření...

Léčené nemoci

• Snížený zájem o sex
  • Předčasná ejakulace
  • Potíže s vyvrcholením
Zobrazit všechny léčené nemoci

• sexuologie
  • psychiatrie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Chodím na kontrolu jednou do roka a vždy mám pocit, jakoby si p. doktorka pamatovala, kde jsme před rokem v rozhovoru skončili. A když si člověk prohlídne ty dlouhé čekací termíny, tak snad ani není třeba víc dodat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie První návštěva

Paní doktorka moc milá a příjemná můžu jen doporučit vse vysvetlila jak mela poradyla co a jak delat a cemu se se vyvarovat

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku navštěvuji již několik let. Vždy umí i v nelehkých věcech správně poradit, člověka podpořit a snaží se mu pomoci. Je empatický, hodný člověk. Všem paní doktorku doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi inspirativní zena, která se opravdu snaží najit jádro problému a účinné řešení. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za paní doktorkou jsem přišel s problémem sexuální identity (transsexualismus). Ze začátku si udělala osobní přehled o tom kdo jsem a pak jsme přešli k danému problému. Paní doktorka přistupovala k věci velice profesionálně. Speciálně pro lidi, kteří řeší podobný problém jako já - bych rád dodal (a to zvláště na základě negativních komentářů, které jsem zde četl), že doktorka Vám doopravdy může říct, že se nejedná o transsexualitu, ale že si to třeba jen namlouváte apod.. Taková analýza je však NAPROSTO v pořádku a snaží se Vám tím jen pomoct, vždy třeba zmíní, proč si to myslí nebo že to máte částečně s transsexualitou nebo ne. Dělá doopravdy naprosto vše pro Vás. Vysoce doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná paní doktorka, vše hezky vysvětlí.
Jednoznačně mohu doporučit.
Na hodnocení doporučené léčby je zatím po první návštěvě brzy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zajímavé, profesionální, zároveň lidské a podnětné povídání, čas ukáže, co z něj dokážeme vytěžit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi příjemná, zábavná, dokáže pomoci s problémy (hned po první návštěvě mi dala doporučení na doktory pro nutné vyšetření)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc milá a moc mi pomohla. Nebojte si nechat pomoci. Výsledek se dostaví. Cítím se zde příjemně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

p.doktorka je velmi milá, ochotná. Doprovázím k ní velmi nemocného manžela, téměř nekomunikujícího přesto se snaží nám oběma všechno podrobně vysvětlit.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
Děkuji.

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli