MUDr.

Helena Reguli

verifiedCreated with Sketch.

Sexuolog přijímá nové pacienty

71 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 61 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex
    Recept

Hodnocení pacientů

• Je výborná. Nebojte se k ní zajít.

• Fakt nejlepší doktorka, kterou jsem zatím poznal

• S

Velice milá, hodná, přijemná paní doktorka.Dokáže naslouchat,poradit,a snaží se pomoci s probémem který vás znepokojuje.Mladá paní doktorka je vstřícná,už i při první návštěvě poradí a pomuže.Velice doporučuji.

• N

Všechny výše uvedené komentáře jsou přesné. Jsem ráda že jsem ji našla.

• J

výborná odbornice

• Velice příjemná paní doktorka, jsem ráda že jsem ji našla.

• K

Říjemná, vstřícná snaží se vyřešit problém, naslouchá pacientovi.

• Velmi sympatická a příjemná doktorka :)

• L

Já jsem velice spokojená, moc mě pomohla najít zas sebe.

• E

Odbornik s lidskym pristupem, hleda reseni s klientem.

Dotazy od pacientů (22)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Nejblížší termíny: