MUDr.

Helena Reguli

verifiedCreated with Sketch.

Sexuolog přijímá nové pacienty

71 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 61 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Snížený zájem o sex
    Recept

Hodnocení pacientů

• S

Doporučuji vyhnout se lidem s transsexualitou. Zejména MtF a pak FtM, kteří se nechovají moc jak chlapi. V těchto případech se snaží neléčit transsexualitu, ale potlačovat ji antidepresivy. A dokonce se neštítý lhát těmto pacientům/kám. Jednou ji totiž pro zahájení hormonální léčby vadí toto, po druhé něco jiného a po třetí zase úplně něco jiného. Takhle vás klidně bude trápit hodně dlouho. Tento přístup se nejspíše naučila od Hajnové, uvědmuje si vůbec, jak moc tímto přístupem ubližuje? Asi jí to někdo bude muset vysvětlit.

• M

Velmi dobrá paní doktorka. Je příjemná, chápavá, poradí a hlavně pomůže. Řekl bych velmi dobrá po všech stránkách.

• J

Paní doktorka je jedna z těch mladších, které již ordinují moderní sexuologii. Patří k nejlepším sexuoložkám u nás v ČR a v Brně je asi vůbec nejlepší. Ví o čem je řeč, umí být chápavá, má zkušenosti, poradí, umí analyzovat příčiny problémů, zná možné medikace. Více není co dodat, prostě jednička s hvězdičkou.

• K

... paní doktorka je velmi šikovná, po všech stránkách ... má velmi příjemný přístup a umí !!!

• Š

U paní doktorky byl jednou můj manžel - jednou já. vyslechla nás oba, ale nedokázala poradit, měla jsem z toho pak velmi negativní pocity. když se manžel přece jen chtěl objednat na další návštěvu u ní, sdělila mu, že na náš problém nemá časový prostor. je mi to líto. opravdu jsem věřila, že nám pomůže.

• S paní doktorkou jsme si sice hezky popovídaly, ale můj problém bohužel nevyřešila. Poradila mi pouze to, co už jsem si dávno přečetla na internetu. Takže já zkusím někoho jiného.

• U paní doktorky jsem byla na jediné konzultaci. Potřebovala jsem se poradit v situaci, se kterou jsem si již nevěděla rady...paní doktorka se mi na sezení plně věnovala a poté mi i poradila...v situaci, kterou jsem řešila, jsem se díky tomu posunula o kus dál...teď řeším další věci, které nastaly logickou cestou posunu dopředu a hodlám k paní doktorce zajít znovu, aby mi opět nějakým způsobem poradila. Všem můžu jen doporučit, jelikož jsem dlouho hledala lékaře, ke kterému bych zašla a měla jsem z toho poprvé strach, určitě všem, kteří hledají schopného doktora můžu tuto paní doktorku doporučit.

• byla jsem u paní doktorky jednou a dostala jsem léky po kterých jsem měla problém s nespavostí a navíc mi řekla že jsem si svůj problém zřejmně vsugerovala sama .... léky jsem vysadila a k paní doktorce už jsem nešla

• Je to opravdu odbornice na svém místě....mohu jen doporučit

• Docházíme k paní doktorce jako pár a jsme velice spokojeni s jejím přístupem i postupem. Můžeme jen vřele doporučit!!!

Dotazy od pacientů (22)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Nejblížší termíny: