Poliklinika Viniční (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
533 30.....
773 64.....

Sexuologické poradenství (od 500 kč)

Psychoterapie (od 500 kč)

Sexuologická terapie +11 Více

Běžný termín

Jiná sexuální identita (transexualismus)

První návštěva

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením

Ukončené školy

• 1 LF Univerzity Karlovy

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Umístění: Poliklinika Viniční Sexuologické vyšetření našeho syna - autisty.

Vynikající profesionální přístup k dané problematice.Ordinovala řadu odborných vyšetření, které by mohlo s naším synem souviset. Jako rodič mohu být jen rád, že po cca 20 letech nikdo nekrčí rameny, ale projevuje velkou snahu a pochopení nám pomoci. Velký dík !!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční sexuologické poradenství

Naprostá spokojenost odborný přístup a korektní jednání byl jsem mile překvapen jednáním paní lékařky . Určitě paní doktorku doporučil svým známým pokud budou mít problém .preji hezky den

Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

S Mudr.Helenou Reguli se setkáváme již asi 4.rokem. Helena Reguli je dle mne jedinečnou doktorkou/lidskou duší, která citlivě a intuitivně nachází tu nejúčinnější léčbu a návazné kroky a to právě v citlivém přístupu k mé podstatě života s psychózou a velmi silným individualizmem. Mám zkušenosti s vícero doktory, ale trpělivost s mým přístupem k životu, vědomými kroky k samostatnosti a zodpovědnosti za sebe sama ..má opravdu jen pár výjimečných lidí, jako je paní doktorka zde. Vím, že k ní mohu přijít pro záchrannou vestu (medikaci), že má hluboký vhled do mých intrik vůči sobě sama a že staví na mnohaletých zkušenostech, a schopnostech najít tu nejlepší léčbu, nejúčinnější léky mě na míru. Děkuji srdečně Nela H. (83)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Pani doktorka je milá, príjemná a ochotná poradiť. Vidno, že o pacienta sa naozaj zaujíma. Snažila sa nájsť príčinu mojich problémov, poskytla cenné rady a dodala optimizmus. Doporučujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Svému oboru perfektně rozumí, naslouchá a dokáže poradit nejvhodnější řešení, i s přihlédnutím k specifikům pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční kontrola 30 min

Paní doktorka velice ochotná a milá žena,pomuže člověku řešit problémy.Doporučuji všem ostatním pacientum. Tomáš K

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční

Velice vstřícný,lidský přístup k problémům pacienta. Jednoznačně paní doktorku doporučuji. Nemám žádnou výtku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

mohu jen doporučit , jako vždy nad rámec obvyklé kontroly , se zájmem o pacienta , pečlivostí a ochotou . děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Paní doktorka je užasná osobnost a ma pochopeni pro své pacienty rohodně doporučuji je to človek na svém místě

Umístění: Poliklinika Viniční

Výborná paní doktorka, cítil jsem se skvěla a dobře poradila. Rád se budu k paní doktorce vracet. Děkuji

První návštěva

Poliklinika Viniční

Jiná sexuální identita (transexualismus)

Nejasnosti v sexuální orientaci

Snížený zájem o sex

Partnerský nesoulad

Recept

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemná návštěva a doufám že i účinná pomoc - to ukáže ale až budoucnost. Mohu jen doporučit, velice vhodné i pro ty muže, co se stydí o svých problémech hovořit.

Š

Paní doktorka je velmi schopná a profesionální. Má také hodně pochopení a empatie. Někdy může překvapit její netradiční názor, není lékařem, který memoruje učebnice. Ale právě proto je obohacující ji potkat. Rozhodně se nemusíte obávat ji navštívit. Na každého pacienta má 30 minut.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Léta jsem si nechtěl přiznat,že mi něco je.Řešil jsem to prášky na spaní.Když už jsem cítil,že potřebuji pomoc,našel jsem paní doktorku na internetu.A děkuji za ten den.Protože i když moje deprese a úzkost řeším léky,které mě předepsala paní doktorka je to neuvěřitelná úleva.Stačí tak málo,aby člověk mohl žít,a radovat se ze života jako před tím.

K paní doktorce docházím krátce ale jsem s ní plně spokojena. Má profesionální a zároveň lidský přístup a střízlivý pohled na věc. Vyslechne a poradí, jsem s ní plně spokojena.
Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla moc milá a vnímavá . Určitě k ní budu chodit pravidelně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slávek Paní doktorka poradí i pomůže medikamenty jsem spokojený přístup k pacientovi velmi lidský,navštěvuji pravidelně.

Doporučuji vyhnout se lidem s transsexualitou. Zejména MtF a pak FtM, kteří se nechovají moc jak chlapi. V těchto případech se snaží neléčit transsexualitu, ale potlačovat ji antidepresivy. A dokonce se neštítý lhát těmto pacientům/kám. Jednou ji totiž pro zahájení hormonální léčby vadí toto, po druhé něco jiného a po třetí zase úplně něco jiného. Takhle vás klidně bude trápit hodně dlouho. Tento přístup se nejspíše naučila od Hajnové, uvědmuje si vůbec, jak moc tímto přístupem ubližuje? Asi jí to někdo bude muset vysvětlit.

Velmi dobrá paní doktorka. Je příjemná, chápavá, poradí a hlavně pomůže. Řekl bych velmi dobrá po všech stránkách.

Paní doktorka je jedna z těch mladších, které již ordinují moderní sexuologii. Patří k nejlepším sexuoložkám u nás v ČR a v Brně je asi vůbec nejlepší. Ví o čem je řeč, umí být chápavá, má zkušenosti, poradí, umí analyzovat příčiny problémů, zná možné medikace. Více není co dodat, prostě jednička s hvězdičkou.

... paní doktorka je velmi šikovná, po všech stránkách ... má velmi příjemný přístup a umí !!!

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den a jaké léky jsou na předčasnou ejakulaci volně na prodej děkuji

Dobrý den,

na předčasnou ejakulaci nejsou žádné volně dostupné preparáty, pouze na lékařský předpis.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli