Poliklinika Viniční (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
533 30.....
773 64.....

Sexuologické poradenství (od 500 kč)

Psychoterapie (od 500 kč)

Sexuologická terapie +11 Více

Běžný termín

Jiná sexuální identita (transexualismus)

První návštěva

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením

Ukončené školy

• 1 LF Univerzity Karlovy

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Umístění: Poliklinika Viniční Sexuologické vyšetření našeho syna - autisty.

Vynikající profesionální přístup k dané problematice.Ordinovala řadu odborných vyšetření, které by mohlo s naším synem souviset. Jako rodič mohu být jen rád, že po cca 20 letech nikdo nekrčí rameny, ale projevuje velkou snahu a pochopení nám pomoci. Velký dík !!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční sexuologické poradenství

Naprostá spokojenost odborný přístup a korektní jednání byl jsem mile překvapen jednáním paní lékařky . Určitě paní doktorku doporučil svým známým pokud budou mít problém .preji hezky den

Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

S Mudr.Helenou Reguli se setkáváme již asi 4.rokem. Helena Reguli je dle mne jedinečnou doktorkou/lidskou duší, která citlivě a intuitivně nachází tu nejúčinnější léčbu a návazné kroky a to právě v citlivém přístupu k mé podstatě života s psychózou a velmi silným individualizmem. Mám zkušenosti s vícero doktory, ale trpělivost s mým přístupem k životu, vědomými kroky k samostatnosti a zodpovědnosti za sebe sama ..má opravdu jen pár výjimečných lidí, jako je paní doktorka zde. Vím, že k ní mohu přijít pro záchrannou vestu (medikaci), že má hluboký vhled do mých intrik vůči sobě sama a že staví na mnohaletých zkušenostech, a schopnostech najít tu nejlepší léčbu, nejúčinnější léky mě na míru. Děkuji srdečně Nela H. (83)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Pani doktorka je milá, príjemná a ochotná poradiť. Vidno, že o pacienta sa naozaj zaujíma. Snažila sa nájsť príčinu mojich problémov, poskytla cenné rady a dodala optimizmus. Doporučujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Svému oboru perfektně rozumí, naslouchá a dokáže poradit nejvhodnější řešení, i s přihlédnutím k specifikům pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční kontrola 30 min

Paní doktorka velice ochotná a milá žena,pomuže člověku řešit problémy.Doporučuji všem ostatním pacientum. Tomáš K

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční

Velice vstřícný,lidský přístup k problémům pacienta. Jednoznačně paní doktorku doporučuji. Nemám žádnou výtku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

mohu jen doporučit , jako vždy nad rámec obvyklé kontroly , se zájmem o pacienta , pečlivostí a ochotou . děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Paní doktorka je užasná osobnost a ma pochopeni pro své pacienty rohodně doporučuji je to človek na svém místě

Umístění: Poliklinika Viniční

Výborná paní doktorka, cítil jsem se skvěla a dobře poradila. Rád se budu k paní doktorce vracet. Děkuji

První návštěva

Poliklinika Viniční

Jiná sexuální identita (transexualismus)

Nejasnosti v sexuální orientaci

Snížený zájem o sex

Partnerský nesoulad

Recept

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi zdatná, přátelská a inteligentní. Ačkoliv je její specializací sexuologie, přišla jsem za ní s poruchou nálad. Vše řešíme velmi úspěšně, umí poradit i jednat s lidmi. Ze začátku může působit přísně, ale je milá a realistická. Dokáže si s vámi vybudovat správný vztah a mít vás v léčbě na prvním místě. I když tvrdí, že na psychoterapii nemá příliš času, během rozhovoru vám pečlivě naslouchá a nenuceně radí, jak k cenu přistupovat, aby vám bylo lépe. První návštěva na mě měla spíše negativní dojem, to však bylo odezvou mé nálady a mylného očekávání, rozhodně se nenechte odradit a necekejte, že se váš problém vyřeší za jeden den a bez vašeho úsilí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá sexuoložka. Velice mi pomohla. V případě dalších problémů již nemusím hledat nikoho jiného. Ještě jednou moc děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný lidský přístup.. Moc zkušená.. Problém jsme identifikovali a ted bude na mě to nějak změnit..paní doktorka je profesionál na svém místě.. Doporučují

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní byla velice příjemná,Dozvedeli jsme se co jsme potrebovali.Je velice odborne zdatna.Musím hodnotit velice pozitivne.Jsem maximálne spokojen a tesim se na dalsi sezeni.Muzu jen doporucit . Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velice příjemná, s opravdovým zájmem o pacientův problém. Vřele všem doporučuji. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky.
Jaromír Baran

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem. Nejdříve díky problémům partnera, teď ji navštěvuju sama. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Je skvělá :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícná, pohodová, ochotná, přestože jsem se k ní dostala v nesprávnou dobu, hodila alespoň záchranné lano a nenechala mne odejít s nepořízenou. Ještě jednou děkuji.

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den a jaké léky jsou na předčasnou ejakulaci volně na prodej děkuji

Dobrý den,

na předčasnou ejakulaci nejsou žádné volně dostupné preparáty, pouze na lékařský předpis.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli