Dělnická 53, Brno-Komín , Brno

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
Jestliže se objednáváte na vyšetření...

Léčené nemoci

• Snížený zájem o sex
  • Předčasná ejakulace
  • Potíže s vyvrcholením
Zobrazit všechny léčené nemoci

• sexuologie
  • psychiatrie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie První návštěva

Ohleduplné a profesionální jednání, příjemné prostředí... konzultace vedená na odborné úrovni s pochopením klienta...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi vstřícná, empatická, příjemná paní doktorka. Už jen to, že mě poslouchala a velice pomalu a dobře volenými otázkami dovedla k jádru mého problému, tak mi moc pomohla. Za mě velice dobrá a příjemná paní doktorka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie porucha erekce

Paní doktorce bych chtěl poděkovat za vstřícnost a otevřené jednání. Úspěšnost budu moci hodnotit až později, po absolvování předepsané léčby, ale každopádně jsem odcházel s pozitivním naladěním. Rozhodně tato návštěva splnila mé očekávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Pravidelná kontrola

Velmi příjemná návštěva, výborný přístup a spolupráce při úpravě medikace. Paní doktorka mě motivovala na cestě k zlepšení zdravotní (schozofrenie, syndrom závislosti, deprese, sociální fobie) a osobní situace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Porucha F64.0

K paní Reguli chodím již rok a nemohu si stěžovat. Vždy milá a ochotná vyřešit každý problém. Rozhodně doporučuji všem, kteří potřebují pomoct. Sice má třeba jiný přístup a jiné nároky na vyšetření než ostatní sexuologové, ale ona sama ví, proč to požaduje.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Sexuologické vyšetření našeho syna - autisty.

Vynikající profesionální přístup k dané problematice.Ordinovala řadu odborných vyšetření, které by mohlo s naším synem souviset. Jako rodič mohu být jen rád, že po cca 20 letech nikdo nekrčí rameny, ale projevuje velkou snahu a pochopení nám pomoci. Velký dík !!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie sexuologické poradenství

Naprostá spokojenost odborný přístup a korektní jednání byl jsem mile překvapen jednáním paní lékařky . Určitě paní doktorku doporučil svým známým pokud budou mít problém .preji hezky den

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

S Mudr.Helenou Reguli se setkáváme již asi 4.rokem. Helena Reguli je dle mne jedinečnou doktorkou/lidskou duší, která citlivě a intuitivně nachází tu nejúčinnější léčbu a návazné kroky a to právě v citlivém přístupu k mé podstatě života s psychózou a velmi silným individualizmem. Mám zkušenosti s vícero doktory, ale trpělivost s mým přístupem k životu, vědomými kroky k samostatnosti a zodpovědnosti za sebe sama ..má opravdu jen pár výjimečných lidí, jako je paní doktorka zde. Vím, že k ní mohu přijít pro záchrannou vestu (medikaci), že má hluboký vhled do mých intrik vůči sobě sama a že staví na mnohaletých zkušenostech, a schopnostech najít tu nejlepší léčbu, nejúčinnější léky mě na míru. Děkuji srdečně Nela H. (83)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je milá, príjemná a ochotná poradiť. Vidno, že o pacienta sa naozaj zaujíma. Snažila sa nájsť príčinu mojich problémov, poskytla cenné rady a dodala optimizmus. Doporučujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Svému oboru perfektně rozumí, naslouchá a dokáže poradit nejvhodnější řešení, i s přihlédnutím k specifikům pacienta.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
Děkuji.

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli