Adres

Poliklinika Viniční (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
533 30.....
773 64.....

Sexuologické poradenství (od 500 kč)

Psychoterapie (od 500 kč)

Sexuologická terapie + 11 Více

Běžný termín

Jiná sexuální identita (transexualismus)

První návštěva

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Pani doktorka je milá, príjemná a ochotná poradiť. Vidno, že o pacienta sa naozaj zaujíma. Snažila sa nájsť príčinu mojich problémov, poskytla cenné rady a dodala optimizmus. Doporučujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Svému oboru perfektně rozumí, naslouchá a dokáže poradit nejvhodnější řešení, i s přihlédnutím k specifikům pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční kontrola 30 min

Paní doktorka velice ochotná a milá žena,pomuže člověku řešit problémy.Doporučuji všem ostatním pacientum. Tomáš K

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční

Velice vstřícný,lidský přístup k problémům pacienta. Jednoznačně paní doktorku doporučuji. Nemám žádnou výtku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

mohu jen doporučit , jako vždy nad rámec obvyklé kontroly , se zájmem o pacienta , pečlivostí a ochotou . děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Paní doktorka je užasná osobnost a ma pochopeni pro své pacienty rohodně doporučuji je to človek na svém místě

Umístění: Poliklinika Viniční

Výborná paní doktorka, cítil jsem se skvěla a dobře poradila. Rád se budu k paní doktorce vracet. Děkuji

Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

K paní doktorce,už chodím delší dobu a můžu říct že je to specialista na svém místě.Vždy ráda pomůže a je velice obětavá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Ano, doporučuji. Paní doktorka má docela dlouhé objednací doby, protože o její služby mají pacienti zájem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Návštěva v pohodě. Byl jsem příjemně překvapen, že v ordinaci byla pouze paní doktorka. Bál jsem se, že bude, jako u většiny doktorů, nutno nejprve projít přes otravnou sestřičku, která bude mít otázky typu: "S čím za námi jdete" a podobně a bude se ptát v čekárně plné lidí, jako to mají ve zvyku. Zde se takového přístupu nemusíte obávat. Vše bylo diskrétní a pohodlné. Paní doktorka příjmená a po odchodu jsem byl spokojen s průběhem i výsledkem návštěvy.

První návštěva

Cena není uvedená

Jiná sexuální identita (transexualismus)

Nejasnosti v sexuální orientaci

Snížený zájem o sex

Partnerský nesoulad

Recept

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní byla velice příjemná,Dozvedeli jsme se co jsme potrebovali.Je velice odborne zdatna.Musím hodnotit velice pozitivne.Jsem maximálne spokojen a tesim se na dalsi sezeni.Muzu jen doporucit . Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velice příjemná, s opravdovým zájmem o pacientův problém. Vřele všem doporučuji. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky.
Jaromír Baran

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem. Nejdříve díky problémům partnera, teď ji navštěvuju sama. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Je skvělá :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícná, pohodová, ochotná, přestože jsem se k ní dostala v nesprávnou dobu, hodila alespoň záchranné lano a nenechala mne odejít s nepořízenou. Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemná návštěva a doufám že i účinná pomoc - to ukáže ale až budoucnost. Mohu jen doporučit, velice vhodné i pro ty muže, co se stydí o svých problémech hovořit.

Š

Paní doktorka je velmi schopná a profesionální. Má také hodně pochopení a empatie. Někdy může překvapit její netradiční názor, není lékařem, který memoruje učebnice. Ale právě proto je obohacující ji potkat. Rozhodně se nemusíte obávat ji navštívit. Na každého pacienta má 30 minut.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Léta jsem si nechtěl přiznat,že mi něco je.Řešil jsem to prášky na spaní.Když už jsem cítil,že potřebuji pomoc,našel jsem paní doktorku na internetu.A děkuji za ten den.Protože i když moje deprese a úzkost řeším léky,které mě předepsala paní doktorka je to neuvěřitelná úleva.Stačí tak málo,aby člověk mohl žít,a radovat se ze života jako před tím.

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den a jaké léky jsou na předčasnou ejakulaci volně na prodej děkuji

Dobrý den,

na předčasnou ejakulaci nejsou žádné volně dostupné preparáty, pouze na lékařský předpis.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli