MUDr.

Helena Reguli

verifiedCreated with Sketch.

Sexuolog přijímá nové pacienty

71 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 61 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Recept

Hodnocení pacientů

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velice příjemná, s opravdovým zájmem o pacientův problém. Vřele všem doporučuji. :)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky.
    Jaromír Baran

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem. Nejdříve díky problémům partnera, teď ji navštěvuju sama. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Je skvělá :)

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícná, pohodová, ochotná, přestože jsem se k ní dostala v nesprávnou dobu, hodila alespoň záchranné lano a nenechala mne odejít s nepořízenou. Ještě jednou děkuji.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemná návštěva a doufám že i účinná pomoc - to ukáže ale až budoucnost. Mohu jen doporučit, velice vhodné i pro ty muže, co se stydí o svých problémech hovořit.

• Š

Paní doktorka je velmi schopná a profesionální. Má také hodně pochopení a empatie. Někdy může překvapit její netradiční názor, není lékařem, který memoruje učebnice. Ale právě proto je obohacující ji potkat. Rozhodně se nemusíte obávat ji navštívit. Na každého pacienta má 30 minut.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Léta jsem si nechtěl přiznat,že mi něco je.Řešil jsem to prášky na spaní.Když už jsem cítil,že potřebuji pomoc,našel jsem paní doktorku na internetu.A děkuji za ten den.Protože i když moje deprese a úzkost řeším léky,které mě předepsala paní doktorka je to neuvěřitelná úleva.Stačí tak málo,aby člověk mohl žít,a radovat se ze života jako před tím.

• S

K paní doktorce docházím krátce ale jsem s ní plně spokojena. Má profesionální a zároveň lidský přístup a střízlivý pohled na věc. Vyslechne a poradí, jsem s ní plně spokojena.
    Vřele doporučuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla moc milá a vnímavá . Určitě k ní budu chodit pravidelně.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slávek Paní doktorka poradí i pomůže medikamenty jsem spokojený přístup k pacientovi velmi lidský,navštěvuji pravidelně.

Dotazy od pacientů (22)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Nejblížší termíny: