Poliklinika Viniční (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
533 30.....
773 64.....

Sexuologické poradenství • od 500 kč

Psychoterapie • od 500 kč

Sexuologická terapie +11 Více

Běžný termín

Jiná sexuální identita (transexualismus)

První návštěva

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Partnerský nesoulad

Dost věcí jsme si vysvětlili a pojmenovali. Chtělo by to ještě trošku doladit,ale jsme spokojení. Paní doktorka nám zachránila manželství. Děkujeme.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Ohleduplné a profesionální jednání, příjemné prostředí... konzultace vedená na odborné úrovni s pochopením klienta...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Velmi vstřícná, empatická, příjemná paní doktorka. Už jen to, že mě poslouchala a velice pomalu a dobře volenými otázkami dovedla k jádru mého problému, tak mi moc pomohla. Za mě velice dobrá a příjemná paní doktorka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční porucha erekce

Paní doktorce bych chtěl poděkovat za vstřícnost a otevřené jednání. Úspěšnost budu moci hodnotit až později, po absolvování předepsané léčby, ale každopádně jsem odcházel s pozitivním naladěním. Rozhodně tato návštěva splnila mé očekávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Pravidelná kontrola

Velmi příjemná návštěva, výborný přístup a spolupráce při úpravě medikace. Paní doktorka mě motivovala na cestě k zlepšení zdravotní (schozofrenie, syndrom závislosti, deprese, sociální fobie) a osobní situace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční Porucha F64.0

K paní Reguli chodím již rok a nemohu si stěžovat. Vždy milá a ochotná vyřešit každý problém. Rozhodně doporučuji všem, kteří potřebují pomoct. Sice má třeba jiný přístup a jiné nároky na vyšetření než ostatní sexuologové, ale ona sama ví, proč to požaduje.

Umístění: Poliklinika Viniční Sexuologické vyšetření našeho syna - autisty.

Vynikající profesionální přístup k dané problematice.Ordinovala řadu odborných vyšetření, které by mohlo s naším synem souviset. Jako rodič mohu být jen rád, že po cca 20 letech nikdo nekrčí rameny, ale projevuje velkou snahu a pochopení nám pomoci. Velký dík !!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční sexuologické poradenství

Naprostá spokojenost odborný přístup a korektní jednání byl jsem mile překvapen jednáním paní lékařky . Určitě paní doktorku doporučil svým známým pokud budou mít problém .preji hezky den

Umístění: Poliklinika Viniční kontrola

S Mudr.Helenou Reguli se setkáváme již asi 4.rokem. Helena Reguli je dle mne jedinečnou doktorkou/lidskou duší, která citlivě a intuitivně nachází tu nejúčinnější léčbu a návazné kroky a to právě v citlivém přístupu k mé podstatě života s psychózou a velmi silným individualizmem. Mám zkušenosti s vícero doktory, ale trpělivost s mým přístupem k životu, vědomými kroky k samostatnosti a zodpovědnosti za sebe sama ..má opravdu jen pár výjimečných lidí, jako je paní doktorka zde. Vím, že k ní mohu přijít pro záchrannou vestu (medikaci), že má hluboký vhled do mých intrik vůči sobě sama a že staví na mnohaletých zkušenostech, a schopnostech najít tu nejlepší léčbu, nejúčinnější léky mě na míru. Děkuji srdečně Nela H. (83)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Viniční První návštěva

Pani doktorka je milá, príjemná a ochotná poradiť. Vidno, že o pacienta sa naozaj zaujíma. Snažila sa nájsť príčinu mojich problémov, poskytla cenné rady a dodala optimizmus. Doporučujem.

Sexuologické poradenství

Psychoterapie

Sexuologická terapie

Běžný termín

Poliklinika Viniční

Jiná sexuální identita (transexualismus)

První návštěva

Snížený zájem o sex

Partnerský nesoulad

Recept

Poliklinika Viniční

Děkuji za tuto paní doktorku. Otevřeně jsem s ní mohl probrat můj problém a pochopit některé souvislosti. Určitě k ní budu i nadále docházet a řešit to dál.
Doporučuji tuto vnímavou paní doktorku.

Paní doktorka je moc příjemná a snaží se nalézt co nejlepší řešení pacientova problému. Také sleduje nové možnosti léčby a nebojí se inovovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní doktorka, komunikativní, zajímá se o detaily problémů a snaží se nabídnout více variant možností léčby. Doporučuji všem :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá psycholožka i sexuolog. K její léčbě není co dodat. Profesionální přístup i léčba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je lékařem na správném místě.Ve všem odborně poradila. Jsme velmi spokojeni. Manželé Koneční.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi zdatná, přátelská a inteligentní. Ačkoliv je její specializací sexuologie, přišla jsem za ní s poruchou nálad. Vše řešíme velmi úspěšně, umí poradit i jednat s lidmi. Ze začátku může působit přísně, ale je milá a realistická. Dokáže si s vámi vybudovat správný vztah a mít vás v léčbě na prvním místě. I když tvrdí, že na psychoterapii nemá příliš času, během rozhovoru vám pečlivě naslouchá a nenuceně radí, jak k cenu přistupovat, aby vám bylo lépe. První návštěva na mě měla spíše negativní dojem, to však bylo odezvou mé nálady a mylného očekávání, rozhodně se nenechte odradit a necekejte, že se váš problém vyřeší za jeden den a bez vašeho úsilí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá sexuoložka. Velice mi pomohla. V případě dalších problémů již nemusím hledat nikoho jiného. Ještě jednou moc děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný lidský přístup.. Moc zkušená.. Problém jsme identifikovali a ted bude na mě to nějak změnit..paní doktorka je profesionál na svém místě.. Doporučují

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den a jaké léky jsou na předčasnou ejakulaci volně na prodej děkuji

Dobrý den,

na předčasnou ejakulaci nejsou žádné volně dostupné preparáty, pouze na lékařský předpis.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli