Dělnická 53, Brno-Komín , Brno

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
Jestliže se objednáváte na vyšetření...

Léčené nemoci

• Snížený zájem o sex
  • Předčasná ejakulace
  • Potíže s vyvrcholením
Zobrazit všechny léčené nemoci

• sexuologie
  • psychiatrie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie sexuologická vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná sympatická dáma která dělá preciznou práci jsem velmi sní spokojeny/á

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Paní doktorka je úžasný člověk a absolutní profesionál. Jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. Neměnila bych

Umístění: jiné místo

Moje 1.navštěva doktorky a sem sni spokojený . Určitě ji i na budú dál navštěvovat. Skvěle poradila.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

U paní doktorky se vždy cítím bezpečně a vím, že se vždy snaží najít tu nejvhodnější cestu a má zájem na tom, aby se člověk zase cítil dobře, což člověka vždy velmi podpoří. Moc děkuji za její profesionální a lidský přístup, i přestože to se mnou není lehké.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Pravidelna kontrola

Nemám připomínky, vše v pohodě dle objednání. Paní doktorka velmi příjemná. Mohu jen doporučit návštěvu

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Konzultace s lékařem

Paní doktorka je empatická, vyslechne a vysvětlí vše na co se zeptám, poradí účinnou léčbu, jsem maximálně spokojená. Je to lékařka na svém místě. Děkuji moc za pochopení, léčbu a vstřícné jednání. Kadlecová Marcela

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Vždy příjemné a pozitivní...U paní doktorky je vidět zájem a její doporučení jsou vždycky ve prospěch nejen mojí osobě,ale i mojí rodině.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Profesionální a příjemný přístup s jakým se člověk moc nepotká. Na objednaný čas byla připravena. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Sexuologie

Jsem spokojená s paní doktorkou, myslela jsem si ze bude stejna jako ti co jsem chodila , nato ze první návštěvě jsem prekvapena, věřím zeme co nejdříve pomůže s mim problemem, věřím paní doktorce, mohu jen doporučit a velmi ji děkuji?

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Přístup byl profesionální, zřejmě má bohaté zkušenosti, byla to první návštěva, nedokážu zcela objektivně hodnotit

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
Děkuji.

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli