MUDr.

Helena Reguli

verifiedCreated with Sketch.

Sexuolog přijímá nové pacienty

71 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 61 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Recept

Hodnocení pacientů

• T
    Umístění: Poliklinika Viniční

Velice vstřícný,lidský přístup k problémům pacienta. Jednoznačně paní doktorku doporučuji. Nemám žádnou výtku.

• K
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: kontrola

mohu jen doporučit , jako vždy nad rámec obvyklé kontroly , se zájmem o pacienta , pečlivostí a ochotou . děkuji

Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: První návštěva

Paní doktorka je užasná osobnost a ma pochopeni pro své pacienty rohodně doporučuji je to človek na svém místě

• D
    Umístění: Poliklinika Viniční

Výborná paní doktorka, cítil jsem se skvěla a dobře poradila. Rád se budu k paní doktorce vracet. Děkuji

• Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: kontrola

K paní doktorce,už chodím delší dobu a můžu říct že je to specialista na svém místě.Vždy ráda pomůže a je velice obětavá.

Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: První návštěva

Ano, doporučuji. Paní doktorka má docela dlouhé objednací doby, protože o její služby mají pacienti zájem.

• E
    Umístění: Poliklinika ViničníSlužby: První návštěva

Návštěva v pohodě. Byl jsem příjemně překvapen, že v ordinaci byla pouze paní doktorka. Bál jsem se, že bude, jako u většiny doktorů, nutno nejprve projít přes otravnou sestřičku, která bude mít otázky typu: "S čím za námi jdete" a podobně a bude se ptát v čekárně plné lidí, jako to mají ve zvyku. Zde se takového přístupu nemusíte obávat. Vše bylo diskrétní a pohodlné. Paní doktorka příjmená a po odchodu jsem byl spokojen s průběhem i výsledkem návštěvy.

• J

Děkuji paní doktorka má přijemný přístup k pacientum dokázala mi poradit děkuji..........Biskup Jindřich

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka má velice příjemný přístup a cítil jsem si u ní v ordinaci pohodlně, dokázala poradit a shodovali jsme se na názoru jak k problému přistoupit.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Před návštěvou paní doktorky, jsem se se svými problémy nikomu nesvěřil, byl jsem tudíž nervozní a měl tak trochu strach, jak bude sezení probíhat. Paní doktorka působí velmi příjemně a empaticky. Získala si mou důvěru , cítil jsem se u ní dobře a jsem přesvědčený, že mi pomůže.
    Petr z Pálavy

Dotazy od pacientů (22)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Nejblížší termíny: