MUDr.

Sexuolog přijímá nové pacienty

Objednat se 61 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex

Dotazy od pacientů (7)

• Erektilní dysfunkce

Zdravím paní doktorku i případné čtenáře.

Může na možnou příčinu ED, poukázat absolutní neúčinnost Tadalafilu i Sildenafilu a dále zřetelná disbalance mezi nepárovým a párovými tělesy? V neprospěch nepárového, dejme tomu, že přibližně 30 ku 70 procentům... :-)

Děkuji za…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

bohužel, z Vašich postřehů zjistit možnou příčinu ED nelze.

s pozdravem Dr. Reguli

• Problém s vyvrcholením

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám už přes rok přítelkyni a máme pravidelný sex ale ani jednou za tu dobu jsem nedošel k vyvrcholení a už nevím co mám dělat .. mohla by jste mi poradit? Dekuju za odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Helena Reguli

Dobrý den, Vaše potíže mohou mít více příčin, jak nežádoucí účinky léku tak předchozí sexuální zkušenosti nebo aktuální vztahová situace. Situaci s Vámi mohu lépe probrat při osobní konzultaci a navrhnout… Více

Podívejte se na všechny(7) odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky

Fotografie

• velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá psycholožka i sexuolog. K její léčbě není co dodat. Profesionální přístup i léčba.

• velmi dobrý

Paní doktorka je lékařem na správném místě.Ve všem odborně poradila. Jsme velmi spokojeni. Manželé Koneční.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi zdatná, přátelská a inteligentní. Ačkoliv je její specializací sexuologie, přišla jsem za ní s poruchou nálad. Vše řešíme velmi úspěšně, umí poradit i jednat s lidmi. Ze začátku může působit přísně, ale je milá a realistická. Dokáže si s vámi vybudovat správný vztah a mít vás v léčbě na prvním místě. I když tvrdí, že na psychoterapii nemá příliš času, během rozhovoru vám pečlivě naslouchá a nenuceně radí, jak k cenu přistupovat, aby vám bylo lépe. První návštěva na mě měla spíše negativní dojem, to však bylo odezvou mé nálady a mylného očekávání, rozhodně se nenechte odradit a necekejte, že se váš problém vyřeší za jeden den a bez vašeho úsilí.

• velmi dobrý

Skvělá sexuoložka. Velice mi pomohla. V případě dalších problémů již nemusím hledat nikoho jiného. Ještě jednou moc děkuji

• velmi dobrý

Výborný lidský přístup.. Moc zkušená.. Problém jsme identifikovali a ted bude na mě to nějak změnit..paní doktorka je profesionál na svém místě.. Doporučují

• velmi dobrý

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

• velmi dobrý

Paní byla velice příjemná,Dozvedeli jsme se co jsme potrebovali.Je velice odborne zdatna.Musím hodnotit velice pozitivne.Jsem maximálne spokojen a tesim se na dalsi sezeni.Muzu jen doporucit . Děkuji

• dobrý

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.

• velmi dobrý

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velice příjemná, s opravdovým zájmem o pacientův problém. Vřele všem doporučuji. :)

• velmi dobrý

Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky.
    Jaromír Baran

Nejblížší termíny: