MUDr.

Sexuolog přijímá nové pacienty

44 názorů +přidat

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex

Dotazy od pacientů (4)

• Klimešová Růžena

Dobrý den, řešíte i psychické problémy ? Které se třeba projevují i po fyzické stránce například:( bušení srdce, zadýchávání)

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

jsem i psychiatr, bohuže kapacitu pro psychiatrické pacienty mám již plnou. Dr. Reguli

• vaginismus

Dobry den! Mam problemy s sexem.Boli mne to, protoze mam vaginismus!!! Muzete mne neco poradit?
    dekuji za odpoved

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    ráda Vám poskytnu potřebné informace, prosím objednejte se do ordinace. Dr. Reguli

Podívejte se na všechny(4) odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Informace o lékaři

Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky

Fotografie

• velmi dobrý

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

• velmi dobrý

Paní byla velice příjemná,Dozvedeli jsme se co jsme potrebovali.Je velice odborne zdatna.Musím hodnotit velice pozitivne.Jsem maximálne spokojen a tesim se na dalsi sezeni.Muzu jen doporucit . Děkuji

• dobrý

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.

• velmi dobrý

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velice příjemná, s opravdovým zájmem o pacientův problém. Vřele všem doporučuji. :)

• velmi dobrý

Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky. Jaromír Baran

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem. Nejdříve díky problémům partnera, teď ji navštěvuju sama. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Je skvělá :)

• velmi dobrý

Vstřícná, pohodová, ochotná, přestože jsem se k ní dostala v nesprávnou dobu, hodila alespoň záchranné lano a nenechala mne odejít s nepořízenou. Ještě jednou děkuji.

• velmi dobrý

příjemná návštěva a doufám že i účinná pomoc - to ukáže ale až budoucnost. Mohu jen doporučit, velice vhodné i pro ty muže, co se stydí o svých problémech hovořit.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi schopná a profesionální. Má také hodně pochopení a empatie. Někdy může překvapit její netradiční názor, není lékařem, který memoruje učebnice. Ale právě proto je obohacující ji potkat. Rozhodně se nemusíte obávat ji navštívit. Na každého pacienta má 30 minut.

• dobrý

Léta jsem si nechtěl přiznat,že mi něco je.Řešil jsem to prášky na spaní.Když už jsem cítil,že potřebuji pomoc,našel jsem paní doktorku na internetu.A děkuji za ten den.Protože i když moje deprese a úzkost řeším léky,které mě předepsala paní doktorka je to neuvěřitelná úleva.Stačí tak málo,aby člověk mohl žít,a radovat se ze života jako před tím.

Nejblížší termíny:

další dny