Dělnická 53, Brno-Komín, Brno

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
773 64.....

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• snížený zájem o sex

Kontrola

První návštěva

Sexuologická terapie

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Vybíral jsem dlouho ke komu půjdu se svým problémem a mohu jen potvrdit další kladná hodnocení, která tu na paní doktorku jsou. Měl jsem obavu, že to bude klasicky jak na běžícím páse "co vás trápí? hmmm, tady máte léky, další", ale byl jsem překvapen zájmem doktorky, doplňujícíma otázkama k problému, lidským přístupem a i podrobným vysvětlením na mé otázky.
Za mě rozhodně doporučuji.

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Mimoradne inteligentni lekarka, ktera uci pacienty,aby nazyvali konkretni problemy otevrene...naucila me to..

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie Psychiatrická kontrola

K pani doktorke chodím pravidelne už niekoľko rokov. Vždy som nadmieru spokojná s jej úžasným empatickým prístupom, odbornými radami a celkovým až nadpriemerným jednaním. Pomohla mi už toľko krát a stále pomáha. A preto 1000x ĎAKUJEM. Takýchto doktorov si treba vážit a keby sa dalo zlatom vyvážiť.

Jsem velice spokojen s přístupem a péčí paní doktorky. Vřele ji budu doporučovat známým, u kterých se vyskytne nějaký psychický problém. Děkuji

Paní doktorka je vnímavá, dá se s ní mluvit otevřeně. Je ochotná. Za mě vše v pořádku. Ordinaci má krásnou, cítíte se zde příjemě, žádný stres. Doporučuji.

Paní doktorka Helena Reguli je moc milá a vždy ochotná pomoci. Mockrát Vám děkuji za Vaši pomoc, paní doktorko! Přeji Vám Krásné Vánoce!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie sexuologická vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná sympatická dáma která dělá preciznou práci jsem velmi sní spokojeny/á

Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Paní doktorka je úžasný člověk a absolutní profesionál. Jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. Neměnila bych

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo

Moje 1.navštěva doktorky a sem sni spokojený . Určitě ji i na budú dál navštěvovat. Skvěle poradila.

U paní doktorky se vždy cítím bezpečně a vím, že se vždy snaží najít tu nejvhodnější cestu a má zájem na tom, aby se člověk zase cítil dobře, což člověka vždy velmi podpoří. Moc děkuji za její profesionální a lidský přístup, i přestože to se mnou není lehké.

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
    Děkuji.

Dobrý den,

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli

• snížený zájem o sex