MUDr.

Sexuolog přijímá nové pacienty

48 názorů +přidat

Objednat se 48 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex

Dotazy od pacientů (5)

• nervosvalová dráždivost

Dobrý den, mám neurologický problém a tím je neustálé cukání svalů všude na těle , z neurologického hlediska se jedná o benigní fascikulace nebo zvýšenou nervosvalovou dráždivost, tyto problémy mám ve všech svalech tedy i ve svalech pánevního dna atd..je to velmi nepříjemné, někdy mi to připadá jakoby… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Helena Reguli

Dobrý den, souhlasím s Vaším názorem, že cukání svalů v oblasti dna pánevního může působit Vámi popsané potíže. Fascikulace mohou být jedním z vedlejších účinků některých léků.
    Dr. Reguli

• Klimešová Růžena

Dobrý den, řešíte i psychické problémy ? Které se třeba projevují i po fyzické stránce například:( bušení srdce, zadýchávání)

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

jsem i psychiatr, bohuže kapacitu pro psychiatrické pacienty mám již plnou. Dr. Reguli

Podívejte se na všechny(5) odpovědi

Zeptejte se specialisty

Váš dotaz (bez vašich osobních údajů) bude zveřejněn na profilu lékaře

Zeptejte se

Informace o lékaři

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky

Fotografie

• velmi dobrý

Paní doktorka je lékařem na správném místě.Ve všem odborně poradila. Jsme velmi spokojeni. Manželé Koneční.

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi zdatná, přátelská a inteligentní. Ačkoliv je její specializací sexuologie, přišla jsem za ní s poruchou nálad. Vše řešíme velmi úspěšně, umí poradit i jednat s lidmi. Ze začátku může působit přísně, ale je milá a realistická. Dokáže si s vámi vybudovat správný vztah a mít vás v léčbě na prvním místě. I když tvrdí, že na psychoterapii nemá příliš času, během rozhovoru vám pečlivě naslouchá a nenuceně radí, jak k cenu přistupovat, aby vám bylo lépe. První návštěva na mě měla spíše negativní dojem, to však bylo odezvou mé nálady a mylného očekávání, rozhodně se nenechte odradit a necekejte, že se váš problém vyřeší za jeden den a bez vašeho úsilí.

• velmi dobrý

Skvělá sexuoložka. Velice mi pomohla. V případě dalších problémů již nemusím hledat nikoho jiného. Ještě jednou moc děkuji

• velmi dobrý

Výborný lidský přístup.. Moc zkušená.. Problém jsme identifikovali a ted bude na mě to nějak změnit..paní doktorka je profesionál na svém místě.. Doporučují

• velmi dobrý

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

• velmi dobrý

Paní byla velice příjemná,Dozvedeli jsme se co jsme potrebovali.Je velice odborne zdatna.Musím hodnotit velice pozitivne.Jsem maximálne spokojen a tesim se na dalsi sezeni.Muzu jen doporucit . Děkuji

• dobrý

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.

• velmi dobrý

Paní doktorka je opravdu úžasná. Velice příjemná, s opravdovým zájmem o pacientův problém. Vřele všem doporučuji. :)

• velmi dobrý

Paní doktorka se velmi rychle dostane k jádru věci, je empatická, ale dovede hlavně poradit.Díky. Jaromír Baran

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem. Nejdříve díky problémům partnera, teď ji navštěvuju sama. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Je skvělá :)

Nejblížší termíny:

další dny