MUDr.

Helena Reguli

Sexuolog přijímá nové pacienty

59 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 74 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex
    Recept

Dotazy od pacientů (21)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Hodnocení pacientů

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý lidský přístup, profesionální náhled na problém, cílená snaha najít řešení s ohledem na pacientovo přání, obdivuhodné a klidné zvládání "plné čekárny", otevřenost alternativní léčbě. Určitě mohu doporučit :-)

• Jsem velmi rád, že jsem se s MUDr. Helenou Reguli setkal. Svým přístupem, profesionalitou a vhodnou medikací vyřešila můj problém během dvou návštěv.
    Pavel

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem maximálně spokojena. Děkuji za její normální lidský přístup.Paní doktorku Reguli doporučuji.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá doktorka na svém místě. Nám pomohla.
    Poradi, vyslechne, pomůže. Navíc tomu rozumí tak umí zvolit i vhodnou medikaci

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku mám ráda. I když dojdu mimo objednání, vezme si mě k sobě a věnuje mi nějaký čas. Má pochopení a dostatek nervů :-)

• F

Paní doktorka je příjemná, milá, laskavá. Pacienta vyslechne, pořadí. Rád se u ní zas objednam. Doporučuji

• Děkuji za tuto paní doktorku. Otevřeně jsem s ní mohl probrat můj problém a pochopit některé souvislosti. Určitě k ní budu i nadále docházet a řešit to dál.
    Doporučuji tuto vnímavou paní doktorku.

• D

Paní doktorka je moc příjemná a snaží se nalézt co nejlepší řešení pacientova problému. Také sleduje nové možnosti léčby a nebojí se inovovat.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní doktorka, komunikativní, zajímá se o detaily problémů a snaží se nabídnout více variant možností léčby. Doporučuji všem :)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..