MUDr.

Sexuolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 69 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, ... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční Combined ShapeCreated with Sketch.

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Nejasnosti v sexuální orientaci
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex

• Dobrý den,
    je mi 26 let, přítel je o 10 let starší. Jsme spolu 4 roky a 3,5 roku už řešíme problém s rozdílnou potřebou intenzity sexu. Milujeme si asi 2x - 3x do měsíce, což mě opravdu nestačí. Máme se moc rádi, přítel mi tvrdí, že se mu líbím a přitahuji ho, ale říká, že je unavený z práce… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    snížený zájem o sex je komplexní záležitost, může se jednat o sníženou hodnotu mužského pohlavního hormonu u parntera, ale také o psychické potíže nebo vztahovou problematiku. Objednejte… Více

• sexuální deviace

Dobrý den, je mi 59 let, jsem rozvedený a dlouhou dobu trpím sexuálními úchylkami jako sadomasochismus, fetišismus , bisexualita. Bohužel nutkání provozovat tento druh sexu, hlavně v poslední době je tak velký, že se mi nedaří dostat to pod kontrolu a tento druh sexu vyhledávám . Začínám se stydět sám… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Myslím si, že exituje léčba, která by Vám mohla pomoci. Prosím objednejte se do ordinace, ráda si s Vámi o problému pohoovořím. Dr. Reguli

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní doktorka, komunikativní, zajímá se o detaily problémů a snaží se nabídnout více variant možností léčby. Doporučuji všem :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá psycholožka i sexuolog. K její léčbě není co dodat. Profesionální přístup i léčba.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je lékařem na správném místě.Ve všem odborně poradila. Jsme velmi spokojeni. Manželé Koneční.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi zdatná, přátelská a inteligentní. Ačkoliv je její specializací sexuologie, přišla jsem za ní s poruchou nálad. Vše řešíme velmi úspěšně, umí poradit i jednat s lidmi. Ze začátku může působit přísně, ale je milá a realistická. Dokáže si s vámi vybudovat správný vztah a mít vás v léčbě na prvním místě. I když tvrdí, že na psychoterapii nemá příliš času, během rozhovoru vám pečlivě naslouchá a nenuceně radí, jak k cenu přistupovat, aby vám bylo lépe. První návštěva na mě měla spíše negativní dojem, to však bylo odezvou mé nálady a mylného očekávání, rozhodně se nenechte odradit a necekejte, že se váš problém vyřeší za jeden den a bez vašeho úsilí.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá sexuoložka. Velice mi pomohla. V případě dalších problémů již nemusím hledat nikoho jiného. Ještě jednou moc děkuji

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný lidský přístup.. Moc zkušená.. Problém jsme identifikovali a ted bude na mě to nějak změnit..paní doktorka je profesionál na svém místě.. Doporučují

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je super vyslechne poradí konečně se dočkám hormonální léčby. Navštěvuji pravidelně všem dopuručuji

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní byla velice příjemná,Dozvedeli jsme se co jsme potrebovali.Je velice odborne zdatna.Musím hodnotit velice pozitivne.Jsem maximálne spokojen a tesim se na dalsi sezeni.Muzu jen doporucit . Děkuji

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejdřív jsem byl překvapen studeným přivítáním a přístupem. Pak se ale vše srovnalo a celkový dojem z návštěvy jsem měl pozitivní.