MUDr.

Helena Reguli

Sexuolog přijímá nové pacienty

Objednat se 72 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex
    Recept

Dotazy od pacientů (21)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Manžela po 25 letech manželství začali přitahovat mladí kluci, cca 16-18 let a vyhledává s nimi sex. Sám je z toho hodně špatný a nedokáže si pomoct. Chtěl by se této závislosti zbavit a prosí o pomoc, sám to asi nezvládne. Můžete mu nějak pomoci?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Ráda Vašemu manželovi s problémem pomohu. Prosím ať se objedná na první návštěvu.
    MUdr. H. Reguli

• Dobrý den chtěl bych se zeptat používal jsem KARON ten přestali vyrábět prosím vás je něco jiného než KARON ale musí být v jinekci
    Děkuji vám moc

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,

stejnou účinnou látku jako Karon obsahuje Vitaros, což je přípravek ve formě gelu, který se aplikuje do ústí močové trubice. Jiné forma navození erekce ve formě injekcí t.č. na… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Jsem velmi rád, že jsem se s MUDr. Helenou Reguli setkal. Svým přístupem, profesionalitou a vhodnou medikací vyřešila můj problém během dvou návštěv.
    Pavel

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem maximálně spokojena. Děkuji za její normální lidský přístup.Paní doktorku Reguli doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá doktorka na svém místě. Nám pomohla.
    Poradi, vyslechne, pomůže. Navíc tomu rozumí tak umí zvolit i vhodnou medikaci

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku mám ráda. I když dojdu mimo objednání, vezme si mě k sobě a věnuje mi nějaký čas. Má pochopení a dostatek nervů :-)

• Paní doktorka je příjemná, milá, laskavá. Pacienta vyslechne, pořadí. Rád se u ní zas objednam. Doporučuji

• Děkuji za tuto paní doktorku. Otevřeně jsem s ní mohl probrat můj problém a pochopit některé souvislosti. Určitě k ní budu i nadále docházet a řešit to dál.
    Doporučuji tuto vnímavou paní doktorku.

• Paní doktorka je moc příjemná a snaží se nalézt co nejlepší řešení pacientova problému. Také sleduje nové možnosti léčby a nebojí se inovovat.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní doktorka, komunikativní, zajímá se o detaily problémů a snaží se nabídnout více variant možností léčby. Doporučuji všem :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá psycholožka i sexuolog. K její léčbě není co dodat. Profesionální přístup i léčba.

Nejblížší termíny:

další dny