MUDr.

Sexuolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 49 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, ... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční Combined ShapeCreated with Sketch.

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Nejasnosti v sexuální orientaci
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex

• Nezájem o sex

Je mi 51 let a začal se u mě projevovat nezájem o sex.Když už se nemám na co vymlouvat,tak sex proběhne cca 5-10minut pak vyvrcholení.Sex s manželkou máme 1-2x měsíčně.Manželka by mohla skoro furt,ale mě to nebaví.Poraďte mi co s tím.Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    potíže mohou být způsobeny mnoha faktory, např. léky, které užíváte nebo nedostatkem testosteronu, stresem a pod. Objednejte se na návštěvu, kde mohu bléže určit příčinu potíží. Dr. Reguli

• BDSM a nevěra

Dobrý den,

jsem BDSM orientována narozdíl od mého přítele a deficit v této oblasti mě dosti trápí (nemohu se soustředit, spát). Kromě toho vyžaduje monogamní vztah, čehož nejsem schopna, ale nerada mu lžu. Můžu se s těmito problémy obrátit na Vás, případně koho byste mi doporučila? Spadají… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Helena Reguli

Dobrý den, s potížemi se můžete obrátit na mne, péče bude hrazena pojišťovnou, krome pojištěnce u Vojenské pojišťovny.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• F

Paní doktorka je příjemná, milá, laskavá. Pacienta vyslechne, pořadí. Rád se u ní zas objednam. Doporučuji

• Děkuji za tuto paní doktorku. Otevřeně jsem s ní mohl probrat můj problém a pochopit některé souvislosti. Určitě k ní budu i nadále docházet a řešit to dál.
    Doporučuji tuto vnímavou paní doktorku.

• D

Paní doktorka je moc příjemná a snaží se nalézt co nejlepší řešení pacientova problému. Také sleduje nové možnosti léčby a nebojí se inovovat.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní doktorka, komunikativní, zajímá se o detaily problémů a snaží se nabídnout více variant možností léčby. Doporučuji všem :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá psycholožka i sexuolog. K její léčbě není co dodat. Profesionální přístup i léčba.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je lékařem na správném místě.Ve všem odborně poradila. Jsme velmi spokojeni. Manželé Koneční.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi zdatná, přátelská a inteligentní. Ačkoliv je její specializací sexuologie, přišla jsem za ní s poruchou nálad. Vše řešíme velmi úspěšně, umí poradit i jednat s lidmi. Ze začátku může působit přísně, ale je milá a realistická. Dokáže si s vámi vybudovat správný vztah a mít vás v léčbě na prvním místě. I když tvrdí, že na psychoterapii nemá příliš času, během rozhovoru vám pečlivě naslouchá a nenuceně radí, jak k cenu přistupovat, aby vám bylo lépe. První návštěva na mě měla spíše negativní dojem, to však bylo odezvou mé nálady a mylného očekávání, rozhodně se nenechte odradit a necekejte, že se váš problém vyřeší za jeden den a bez vašeho úsilí.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá sexuoložka. Velice mi pomohla. V případě dalších problémů již nemusím hledat nikoho jiného. Ještě jednou moc děkuji

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborný lidský přístup.. Moc zkušená.. Problém jsme identifikovali a ted bude na mě to nějak změnit..paní doktorka je profesionál na svém místě.. Doporučují