MUDr.

Helena Reguli

Sexuolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 64 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

<b>Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poliklinika Viniční Combined ShapeCreated with Sketch.

Viniční 235
    615 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Jiná sexuální identita (transexualismus)
    Sexuální úchylky (deviace)
    Nejasnosti v sexuální orientaci
    Porucha erekce
    Snížený zájem o sex
    Recept

• Dobry vecer bral. Som antidepresiva. Kktore som zapijal alkoholom mal som tazky zivot bpjim sa. Ci sa to neodrazilo na mojej erekcii.uz velmi dlhu dobu nemozem bral som inekcie karon a snimi to slo no je to bolestive lieky na erekciu mi nezabrali ziadne a skusil som toho dost. Pri pohlavnom styku s mojou… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Helena Reguli

Dobrý den,
    jestliže dokážete dosáhnout dobré erekce a ta opadá až při snaze o spojení, je to spíše psychický problém týkající se Vás, nebo také Vašeho vztahu s manželkou. doporučuji řešit situaci… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva.
    Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, zvolte čas návštěvy 60 minut, tzn. zaškrtněte dva termíny po sobě.

MUDr. Helena Reguli

Po ukončení 1.LF Univerzity Karlovy pracovala ve zdravotnických zařízeních a na Slovensku, absolvovala zahraniční stáž v USA. Po návratu do Česka získala praxi na sexuologickém oddělení ve Fakultní nemocnici u sv. Anny. Od roku 2008 působí v soukromé sexuologické praxi.

Získala atestaci z psychiatrie a sexuologie. Absolvovala čtyři roky výcviku v systemické a rodinné terapii a kurz soudního znalectví. Je autorkou a spoluautorkou odborných statí, přednáší na domácích a zahraničních konferencích.

• sexuologie
  • psychiatrie

Nemoci

• snížený zájem o sex
  • předčasná ejakulace
  • potíže s vyvrcholením
  • porucha ztopoření (erekce)
  • sexuální úchylky (deviace)
  • nadměrný zájem o sex (hypersexualita)

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní doktorkou jsem maximálně spokojena. Děkuji za její normální lidský přístup.Paní doktorku Reguli doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá doktorka na svém místě. Nám pomohla.
    Poradi, vyslechne, pomůže. Navíc tomu rozumí tak umí zvolit i vhodnou medikaci

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku mám ráda. I když dojdu mimo objednání, vezme si mě k sobě a věnuje mi nějaký čas. Má pochopení a dostatek nervů :-)

• F

Paní doktorka je příjemná, milá, laskavá. Pacienta vyslechne, pořadí. Rád se u ní zas objednam. Doporučuji

• Děkuji za tuto paní doktorku. Otevřeně jsem s ní mohl probrat můj problém a pochopit některé souvislosti. Určitě k ní budu i nadále docházet a řešit to dál.
    Doporučuji tuto vnímavou paní doktorku.

• D

Paní doktorka je moc příjemná a snaží se nalézt co nejlepší řešení pacientova problému. Také sleduje nové možnosti léčby a nebojí se inovovat.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná paní doktorka, komunikativní, zajímá se o detaily problémů a snaží se nabídnout více variant možností léčby. Doporučuji všem :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prvni navsteva a bohuzel to na me cely nepusobilo dobre..prvni dojem hraje velkou roli,bohuzel tady jsem byl zklamany.Nerikam,ze p.doktorka by nebyla dobra,ale bohuzel me osobne prislo,ze ani nema zajem se dozvedet co nejvic..bylo to dost neosobni a vzhledem k zvlastne polozenym otazkam jsem odchazel akorat tak s depresí ze sebe samyho..sanci tomu dam jeste,bohuzel jsem ocekaval uplne jineho cloveka..

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je skvělá psycholožka i sexuolog. K její léčbě není co dodat. Profesionální přístup i léčba.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je lékařem na správném místě.Ve všem odborně poradila. Jsme velmi spokojeni. Manželé Koneční.