Helena Olivová-Šretterová, pediatr Rakovník

MUDr. Helena Olivová-Šretterová

Pediatr

Žižkovo nám. 169, Rakovník
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka Olivová-Šretterová se ctí navazuje na práci svého otce. Její profesionalita se snoubí s lidskostí a bezprostředností. Je důkazem toho, že kdo něco opravdu umí, nemá potřebu hrát divadélko. Jak jsme tomu v lékařské profesi bohužel často svědkem: prázdný sud nejvíc duní. Howgh.

Paní doktorka je naprosto skvělá. Chodíme k ní s oběma dcerama a jsme naprosto spokojení. Je velice ochotná, vyslechne, poradí. Dcera měla zánět středního ucha a paní doktorka ji ochotně ošetřila i v sobotu. Poradí i po telefonu a vždy správně. Jsme naprosto spokojeni a můžeme jen doporučit. Kéž by takových lékařů bylo mnohem více.

O

jsem velmy spokojena s touhle lekarkou.moc mi pomohla se synem kdy mu zjistily celiakii.

Nesouhlasím s předešlým hodnocením. Paní doktorka je velmi profesionální, rychlá, v čekárně nemusíme s dětmi dlouho čekat. když zavolám o radu, vždy mi pomůže a ošetří děti i mimo ordinační hodiny. Velmi dobře pokračuje v práci pana doktora.

Velmi dobrá paní doktorka,která nás nikdy s maličkostí z ordinace nevyhodila a vždy pomohla i poradila.Děti k ní velmi rády chodí bez pláče.

Tady platí , že jablko nepadá daleko od stromu. Stejně jako její otec je paní doktorka milá,usměvavá, vstřícná a ochotná kdykoliv pomoci.Škoda, že už nejsem malý pacient. Paní doktorko za vše děkuji.

Paní doktorka je moc příjemná, ochotná, rychlá.. díky za skvělou péči, až se budeme muset odstěhovat budete nám chybět :)

Paní doktorka je jedna z nejlepších dětských pediatrů,které jsem kdy poznala. Je vždy milá,vstřícná a obětavá. Díky paní doktorko za váš profesionální přístup.