Helena Olivová-Šretterová, pediatr Rakovník

MUDr. Helena Olivová-Šretterová

Pediatr

Žižkovo nám. 169, Rakovník
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

S pani dr. Jsem velice nespokojená,. Mého malého 5ti leteho syna, nechala s virovym koznim onemocněním(molusky) chodit do školky, prostě mezi kolektiv. Molusky se chytí ve skolce, v bazenu atd. Tim chci říct ze jsem se ji 2krat ptala co je to za pupínky co ma v podpaží, rychle se na to podivala a rekla ze to jsou potnicky ze to zmizi.. Bohužel jsem dala na jeji slova a nechala to chvíli byt. Bylo mi to divné, potničky jsou červené a tohle nemizelo a bylo bílé.syn naštěstí nemel žádné teploty průjem nic..
Zašla jsem s ním na kožní a ta mi řekla ze to jsou molusky ve stádiu kdy se musi seskrabnout zaziva skalpelem. Syn trpěl a já taky. Kozni mi rekla ze kdyby nas poslala drive k ní, synovi by stačila masticka.
Vim ze srettrova neni kozni ale potnicka vypadá jinak. A když si nebyla jistá měla nss ihned poslat ke kožní.
Tuto dr. Nedoporučuji. Není to doktorka, a nikdy uz ji nesvěřím sve dítě.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Byli jsme u pani Šretterove poprvé a její chování nás dost šokovalo. Nejenže jsem vubec nevěděla s kým mluvím, nikdo se mi nepredstavil ale pani dokrtorka je nejspíše senzibil ... aniz by dceru vysetrila, pokud tedy nepocitam to hrubé vyšetření úst dřevěnou špátlí, uzavřela, ze dcera je naprosto zdravá.Doktorka naprosto neprofesionální, arogantní přístup. Řeší nepodstatné věci na úkor kvality vyšetření. Na dceru se skoro nepodivala, svym přístupem ji rozplakala. Naprosto žádný prostor pro diskusi.Nikdy jsem se s takto neprofesionálním přístupem k malému pacientovi nesetkala. Nedoporučuji!

Táta byl velice dobrý doktor. Měla jsem ho moc ráda. Ovšem to neznamená, že paní doktorka také. Nesnášela jsem chození k ní, vždycky jsem si jen poslechla, že všechny mé problémy jsou kvůli nadváze (takto prosím diagnostikovala i boreliózu), když jsem k ní v patnácti přišla s neštovicemi, dozvěděla jsem se, že je to obyčejné akné. O tom, že na všechno ostatní předepíše paralen nebo ibalgin nemluvě... Své děti bych k ní nedala nikdy.

Mám s paní doktorkou špatné zkušenosti. Prohlídky jsou opravdu rychlé na úkor kvality, odmítala nám doporučit vyšetření na specializovaných pracovištích. Změnili jsme lékaře a jsme spokojení. Opravdu nebe a dudy.