MUDr. Helena Olivová-Šretterová

Pediatr Více

Rakovník 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Žižkovo nám. 169, Rakovník

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Po přečtení několika názorů jsem docela v šoku, před pěti lety tehdy mé 12 dceři jeden DOBRÝ lékař v uvozkách diagnostikoval mé dceři opakované virosy, bez podrobnějších vyšetření....z tohoto důvodu jsme odešli k paní doktorce Šretterové, která vlastně mé holce zachránila život, když místo viroz selhávala játra...nemám s ní problém, spolehlivá ochotná a díky ní se dceři játra začala obnovovat a normálně fungovat.....za mně naprosto 1ka, která jde ve šlépějích svého tatínka.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat s ničím, vždy ochotná pomoci,včetně soboty. Jsem velmi ráda,že k ní s dvojčaty chodíme.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Připojuji se k názorům na naprosto arogantní chování k pacientům, vyšetření "ode dveří", bagatelizování problémů a naprostá neochota zaslat pacienta na podrobnější vyšetření či k odborníkovi.

S pani dr. Jsem velice nespokojená,. Mého malého 5ti leteho syna, nechala s virovym koznim onemocněním(molusky) chodit do školky, prostě mezi kolektiv. Molusky se chytí ve skolce, v bazenu atd. Tim chci říct ze jsem se ji 2krat ptala co je to za pupínky co ma v podpaží, rychle se na to podivala a rekla ze to jsou potnicky ze to zmizi.. Bohužel jsem dala na jeji slova a nechala to chvíli byt. Bylo mi to divné, potničky jsou červené a tohle nemizelo a bylo bílé.syn naštěstí nemel žádné teploty průjem nic..
Zašla jsem s ním na kožní a ta mi řekla ze to jsou molusky ve stádiu kdy se musi seskrabnout zaziva skalpelem. Syn trpěl a já taky. Kozni mi rekla ze kdyby nas poslala drive k ní, synovi by stačila masticka.
Vim ze srettrova neni kozni ale potnicka vypadá jinak. A když si nebyla jistá měla nss ihned poslat ke kožní.
Tuto dr. Nedoporučuji. Není to doktorka, a nikdy uz ji nesvěřím sve dítě.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost preventivní lékařské prohlídky

Byli jsme u pani Šretterove poprvé a její chování nás dost šokovalo. Nejenže jsem vubec nevěděla s kým mluvím, nikdo se mi nepredstavil ale pani dokrtorka je nejspíše senzibil ... aniz by dceru vysetrila, pokud tedy nepocitam to hrubé vyšetření úst dřevěnou špátlí, uzavřela, ze dcera je naprosto zdravá.Doktorka naprosto neprofesionální, arogantní přístup. Řeší nepodstatné věci na úkor kvality vyšetření. Na dceru se skoro nepodivala, svym přístupem ji rozplakala. Naprosto žádný prostor pro diskusi.Nikdy jsem se s takto neprofesionálním přístupem k malému pacientovi nesetkala. Nedoporučuji!

Táta byl velice dobrý doktor. Měla jsem ho moc ráda. Ovšem to neznamená, že paní doktorka také. Nesnášela jsem chození k ní, vždycky jsem si jen poslechla, že všechny mé problémy jsou kvůli nadváze (takto prosím diagnostikovala i boreliózu), když jsem k ní v patnácti přišla s neštovicemi, dozvěděla jsem se, že je to obyčejné akné. O tom, že na všechno ostatní předepíše paralen nebo ibalgin nemluvě... Své děti bych k ní nedala nikdy.

Paní doktorka Olivová-Šretterová se ctí navazuje na práci svého otce. Její profesionalita se snoubí s lidskostí a bezprostředností. Je důkazem toho, že kdo něco opravdu umí, nemá potřebu hrát divadélko. Jak jsme tomu v lékařské profesi bohužel často svědkem: prázdný sud nejvíc duní. Howgh.

Paní doktorka je naprosto skvělá. Chodíme k ní s oběma dcerama a jsme naprosto spokojení. Je velice ochotná, vyslechne, poradí. Dcera měla zánět středního ucha a paní doktorka ji ochotně ošetřila i v sobotu. Poradí i po telefonu a vždy správně. Jsme naprosto spokojeni a můžeme jen doporučit. Kéž by takových lékařů bylo mnohem více.

jsem velmy spokojena s touhle lekarkou.moc mi pomohla se synem kdy mu zjistily celiakii.

Nesouhlasím s předešlým hodnocením. Paní doktorka je velmi profesionální, rychlá, v čekárně nemusíme s dětmi dlouho čekat. když zavolám o radu, vždy mi pomůže a ošetří děti i mimo ordinační hodiny. Velmi dobře pokračuje v práci pana doktora.