Praktická lékařka pro dospělé
Středová 4786, Zlín

Nejlepší lékařka s milým, osobitým a profesionálním přístupem, pomůže vždy a za každé situace :-) Doporučuji všem :-)

Paní doktorka je přesně ten typ lékaře, který pacienty vidí málo: prevence je totiž důležitější než léčba. Ale i tu uspíší nejen svou příjemnou osobností. Sestřička profi a milá.

Skvělá doktorka s profesionálním přístupem a osobitým humorem.Je vždy příjemná a ochotná,řešit jakýkoliv problém.Vždy mě vítá s úsměvem a větou"Co pro Vás můžu udělat" Věřte,že už toho udělala pro mě hodně a moc si toho vážím.Hlavně si vážím jejího přístupu k lidem.Je to člověk na svém místě.Také nesmím zapomenout na hodnou a milou sestřičku.Vřele doporučuji

Blahořečím klíštěti, díky němuž jsem před více než deseti lety onemocněl limskou boreliózou a následně poznal doktorku Nedbálkovou (před tím jsem 25 let u lékaře nebyl), Od té doby mi tato vzácná žena několikrát velmi nadstandardně - a pro mě osudově - pomohla a pečuje také o celou moji rodinu. Vysoce hodnotíme také její sestry.

Paní doktorka je velmi milý a osobitý člověk kterému se můžeme svěřit,lepšího lékaře jsem zatím nepoznala,rádi k ní chodíme celá rodina.

Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům a mně osobně pomůže při nemoci nejen homeopatickými léky, ale i dobrou náladou, kterou kolem sebe šíří. Má osobitý humor a dovede se podívat na problémy s nadhledem. Navštěvujeme ji z rodiny všichni a máme ji rádi za to, jaká je.

dobrá doktorka

Chodi k ni cela nase rodina nekolik let, nikdy nebyl problem, vsichni jsou spokojeni

Příjemná, působí uklidňujícím dojmem, šikovná a příjemná sestřička

Velmi příjemná a vztřícná. Příjemná sestřička.