Odborný lékař ortodoncie
Nádražní 18, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Naprosto skvělá, vstřícná paní doktorka a skvělý odborník. Chodíme s dcerou druhým rokem a jsme velmi spokojeni. Velmi děkujeme!

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Bylo mi ctí a potěšením navštěvovat ortodoncii u paní doktorky Maškové. Během téměř tří let mi srovnala všechny zuby. Cením si i toho, že mě přijala co by staršího a tudíž z hlediska léčby méně perspektivního pacienta.

Paní doktorka Mašková je elitou svého oboru. Chodím k ní asi 2,5 roku a vždycky byla milá a vstřícná, vše vysvětlila. Profesionální přístup, kvalitní práce. Za tu dobu se mi jen jednou utrhl zámeček, a to navíc mojí vinou když jsem jedl oříšky. Za těch 20000 co do mých zubů rodiče vrazili to určitě stojí. Sice občas trochu necitlivá když mi kontrolije zámečky (občas moc ratáhne za ret) ale jinak je vše perfektní. Nemůžu jinak, než doporučit.

Paní doktorka je opravdu špičkou ve svém oboru. Nejprve jsem chodila k paní doktorce Ptáčkové, ale tam se léčba nikam nehla a to jsem sundávací rovnátka nosila opravdu poctivě. Přešla jsem k paní doktorce Maškové a opravdu jsem s její prací spokojená. Ano, stálo to dost peněz (i pár zubů), ale výsledek stojí za to. Sestry jsou také velmi milé a ochotné. Pacientovi vždy vše vysvětlí a dokáží k rovnátkům nadchnout i děti - můžou si vybrat různé barvičky apod. Doporučuji.

Paní doktorku mohu jen doporučit. je vstřícná, milá, svědomitá a své práci velmi rozumí. Za 2 roky nošení rovnátek se mi pouze jednou ulomil zámeček (známka mj. toho, jak kvalitně zámečky připevnila). A co se ceny týče, vyplatilo se mi za ní dojíždět až Prahy. Za rovnátka (1 čelist keramika) a všech věcí okolo včetně cest vlakem jsem se dostala pod 20.000,- Kč. V Praze Vám za tuto cenu udělají tak 1 čelist.

Paní doktorka je sice maličko arogantní, ale je to nejlepší ortodont, ve třídě měl rovnátka každý, po 3 letech zůstaly rovné zuby jen mi, a to jen díky paní doktorky. A že je zlatokopka? A který doktor (soukromník) v téhle době není? Pokuď chcete mít škaredé zuby, jo zajděte si k nějakému co vám to udělá za pár kaček. Mi do toho mamka vrazila 10 000, ale vidí, že to stálo za to, a vidím to i já a ostatní, kteří mi mé zuby závidí.

Sice jsem měla rovnátka na dlouho, ale nemůžu si stěžovat. Moje kamarádky si věčně stěžovaly na padající zámky a když jim jejich ortodont sundal rovnátka, tak se všechno vracelo zpět. Kdežto mě se nic z toho nestalo.
Paní Mašková je podle mě velmi dobrá ortodontka a se sestřičkami tvoří perfektní tým. Všichni jsou profesionální, vstřícní a přívětiví. :))

Dobrý den, paní doktorka ošetřovala obě mé dcery, mladší je stále ještě v péči paní doktorky. Znám ji už více jak 10 let, tak mohu snad posoudit jak kvalitu paní doktorky jako odborníka, tak i kvalitu jako člověka. Protože paní doktorka je velmi známá jako vynikající ortodontista, má neustále plný stav pacientů a musely jsme si počkat, až se uvolní místo, ale stálo to za to. U druhé dcery, která měla vážné problémy a tím i daleko více finančně náročnější léčbu, nám vzhledem k naší finanční situaci velmi vyšla vstříc, a mohly jsme vše uhradit pravidelnými splátkami. Vždy nám vše vysvětlila a při každém setkání,byla paní doktorka příjemná. Dcera má díky paní doktorce už krásný úsměv. Také sestřičky, jsou vždy velmi ochotné a vstřícné. Takže paní doktorku s čistým svědomím jenom doporučuji.

Velice příjemná paní doktorka i sestřičky. paní doktorka je velká profesionálka, která ví, co dělá. Zuby mám krásně rovné a jsem moc spokojená!!! Ordinace je perfektně čista a moc příjemná. Líbí se mi, že paní doktorka ordinuje u otevřených dveří. Působí to velice pohodově protože vidíte, co vás čeká a že to není taková hrůza:)

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Měla jsem vrozenou vadu (chyběly mi 2 přední zuby) a díky paní doktorce dnes nikdo nic nepozná. Skvěláááá!!!