Stomatologická ordinace
Jiráskova 116, Vodňany

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné dámy a profesionálky. Mnohokrát mě i mé rodině pomohly. Děkuji a všem je moc doporučuji....

Úžasný přístup, odborná péče velice kvalitní.

Vynikající péče, profesionální přístup, perfektně odvedená práce, prostě lékař na svém místě!

Co se týče přístupu, tak je opravdu výborný. Vždy jsem podle paní doktorky měla krásné zoubky. Za celých 10 let co tam jsem mi ovšem neudělala rentgen a tudíž se v nemocnici poté zhrozili, pod každou plombou od ní jsem měla kazv a to jsem chodila na kontolu 2x do roka.

Je to suprová zubařka, mám jí moc ráda :) ... eště před ní jsem měla jiného zubaře a ten mi chtěl pořád vrtat zuby , protože ho to moc bavilo,vždy mi vyvrtal celý zub .U paní Linhartové sem na vrtání eště nebyla , ale mylsím si že to takový horor jako u něho nebude :)

Příjemná a milá osůbka. Vynikající lékařka.

Je to zlatá zubařka :)

Paní doktorka je úžasná. Chodila jsem k ní již od mala, teď k ní chodí celá moje rodina, díky ní se ani mé děti nebudou bát zubaře. Vždy pěkně vysvětlí, co bude dělat. Zachránila mi zuby. Je to opravdu lékařský anděl.Škoda, že ve Vodňanech není takových lékařů více. Děkuji

CO se týče přístupu sestřičky i paní doktorky a prostředí, tak není co vytknout, moc příjemné obě, ale s péčí to už tak růžové nebylo. Většinou mi další kazy nacházeli až na pohotovosti, když už bylo pozdě...

Byla jsem malou pacientkou paní doktorky. Byla vždycky úžasná a co hlavně zachránily mi zuby a povedlo se jí to bez toho aby devítiletý dítě začalo mít strach sednout si na zubařský křeslo. Je to anděl a myslím si, že ta už andělem zůstane. Vytrpěla jsem si dost, ale s ní to byla procházka růžovou zahradou. Její "otevř, Kačenko" mi zní v uších do dnes. A teď má v očích slzy. Zažila jsem si zubařinu i z druhý strany, jako sestřička, a takových doktorů jako je ona opravdu moc není. Bohužel. Ještě jednou a určitě ne naposled bych jí chtěla poděkovat. Děkuju