Klatovská tř. 16, Plzeň
Kožní ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace

Nejlepší paní doktorka, vždy bez mrknutí oka stanoví diagnozu a předepíše ideální léčbu s doplatkem pár korun, uklidní, pochopí...

Přišel jsem k paní doktorce bez jakéhokoli doporučení a s vleklými potížemi. Čtyři roky se léčím na praskající kůži na patě, až jsem už bolestí nemohl chodit. Postupně jsem navštívil pět lékařů, každý mi dával něco jiného a drahého a nemoc se zhoršovala. Nepomáhaly ani babské recepty, sádlo, domácí mastičky všeho druhu, zkrátka nic. Paní doktorka se podívala, a aniž by dlouze přemýšlela, napsala recept. Za tři léky jsem zaplatil 6 kaček (čtete dobře)a do deseti dnů mám na patě novou, hladkou pokožku. Pro mě je to zázrak a děkuji kouzelné paní doktorce. Vilém

Já chodím k paní doktorce Landové už 15 let a jsem s ní velmi spokojená.Je na profesionální úrovni a má příjemné vystupování.Vždycky se mi snaží pomoci a problém vyřešíme.Loučíme se pokaždé s úsměvem.Mohu doporučit. Jarka

K paní doktorce chodím se synem. Velice nám pomohla. Je vstřícná a ochotná.

Pro mě naprosto výborná lékařka. Objednání po tel.-vezme vás přesně na čas. Problém vyslechne, poradí, vysvětlí a řeší! Za ty roky, co k ní chodím, jsem se nesetkala s něčím nepříjemným. Doporučuji tuto kožní lékařku všem.

Doporučuji!!!

Paní doktorka je velmi schopný a odborník s lidským přístupem.Od mládí jsem měla obrovské problémy s akné a žádný kožní lékař mi nedokázal pomoci.Díky paní doktorce jsem během čtvrt roku měla nádhernou pleť bez kazu .

VELMI PŘÍJEMNÁ A DOBRÁ PANÍ DOKTORKA,VYSVĚTLÍ VÁM PREVENCI I LÉČBU ,MÁ NA VÁS ČAS A KDYŽ JE OJEDNÁTE VEZME VÁS PŘESNĚ NA ČAS.

Velmi milá paní doktorka. Problém vysvětlila, zvolila vhodnou léčbu a brzy bylo vše v naprostém pořádku.

Chodím k paní doktorce už hodně dlouho a jsem s ní velice spokojená, pomohla mi s problémem se kterým jsem se léčila dlouho a bezvýsledně u jiných lékařů. Vždy je milá, ochotná, poradí a někdy se i docela zasmějeme :-).