Klatovská tř. 16, Plzeň
Kožní ordinace

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Bohužel, musím říct, že s touto doktorkou jsem spokojená nebyla, pouze na začátku, když jsme sepisovali kartu, bylo vše v pořádku, takže jsem měla radost, ale poté se chovala arogantně a měla jsem často pocit, že mně odbyla, dokonce mi i párkrát "vynadala", například, když jsem nedala na její radu, kde zakoupit předepsané léky (jelikož mi nevyhovovala, tu co mi poradila) A jednou jsem neměla u sebe drobné na poplatek, tak jsem si běžela rozměnit, přinesla jsem jí to a při další návštěvě za půl roku, mi vyčetla, že jsem jí poplatek ještě neuhradila, i když jsem říkala opak, tak mně nepříjemným tónem nařkla.."no a proč bych to tu měla napsané"...poplatek jsem tedy zaplatila, nechtěla jsem dělat nějaké nepříjemnosti, přece jen byla to návštěva po půl roce, možná jsem se spletla...ale i tak jsem si byla téměř jistá, že jsem poplatek zaplatila. Každopádně musím v tomhle souhlasit s příspěvkem Báry. Je mi líto, ale nemohu doporučit.

Paní doktorka byla velice arogantní a bez zájmu o pacienta,bohužel nemohu doporučit!!