nábřeží K.Čapka 596, Chrudim
Sam.ord.PL pro dospělé

Umístění: Sam.ord.PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je žena takzvaně od rány a vzbuzuje respekt,což není pro lidi,kteří potřebují citlivý přístup,nicméně já jsem s ní velmi spokojená,když jsem měla problém,ihned mě poslala na všemožná vyšetření,aby zjistila příčinu..nebojím se u ní,že by zanedbala péči,pokud jí sdělím nějaké zdravotní obtíže,cítím se být v dobrých rukách..

Umístění: Sam.ord.PL pro dospělé

Perfektní péče a poradenství. Doposud jsem s paní doktorkou neměla jediný problém. Vždy skvěle vyřešila to, s čím jsem tam přišla.

Vidím profesionální přístup, velkou pečlivost. Fandím jí a přeju zdraví a pokojenost. V.S.

super, super, super co víc říct

velmi pečlivá a profesionální lékařka

Je úplně jasné,že jeden se bohužel nemůže zavděčit všem...co člověk to názor...ale nemohu nepřidat svůj ...
Pan Dr.Trněný-to byla prostě jednička!!!
Jeho přístup a vůbec...Takových doktorů je dnes opravdu málo!!!
A paní doktorka,má sice svůj rázný přístup k pacientům,ale rozhodně je velmi poctivá!!!Svoji práci odvádí dokonale!!!
Na vše upozorní,nechce na nic zapomenout...Jsem s ní velice spokojená a docela kritika na ní mi moc dvakrát nesedí!!!
Rozhodně pro každého se snaží udělat maximum,i když má svůj zvláštní přístup...koneckonců je tam aspoň pořádek a jen tak si zas nikdo na ní moc nedovolí.Má svůj respekt!
Jediné co mi vadí a souhlasím tady s názory jiných ohledně čekárny ...Pokud jdete jen s nějakým vyjádřením od jiného lékaře či nesete nějaké výsledky,tak to opravdu nenídobré a na místě,aby to věděl opravdu každý kdo sedí v čekárně.Ta akustika tam opravdu není dobrá a pokud jste stejně u sestřičky je vše slyšet. Přeji jim hodně zdraví a pohody!!!

Jsem spokojený. Až na tu zvukovou izolaci mezi čekárnou a ordinací.

Paní doktorku mohu také vřele doporučit - její ráznost a to, že se s nikým zbytečně nevykecává je naopak ku prospěchu všech ostatních v čekárně - pacientů tam je vždy velké množství, ale jedou jak na běžícím pásu - když jdu k lékaři, tak nepotřebuji, aby se mnou pokecal, div nebrečet umělou empatií, ale aby léčil. Průběh léčby perfektní, nic nezanedbá

S paní doktorkou i sestřičkou jsem spokojena velmi,ale jak je slyšet z ordinace do čekárny mi také dost vadí..

S paní doktorkou jsem spokojená. Totéž platí i o zdravotní sestře Martině.