nábřeží K.Čapka 596, Chrudim
Sam.ord.PL pro dospělé

Paní doktorka má svérázný přístup. K doktorům chovám úctu a respekt, ale ne k těm, kteří ordinují v džínách a košili, skoro se na Vás nepodívají, mají ruce v kapsách a o arogantním přístupu a urážkách že jste labilní ani nemluvím. Po dnešní zkušenosti s pouhým potvrzením lékaře na VŠ už nikdy více! Přestupuji k někomu jinému, ponižovat se nenechám.

Dlouhodobá nespokojenost. Problémy brány na lehkou váhu, člověk, že si snad vymýšlí. Neochota, nevybrané chování, neprofesionální přístup. O komunikaci ani nemluvím.

U paní doktorky jsem byla kvůli tomu, že můj lékař měl dovolenou. Přišla jsem do čekárny plné lidí, kde bylo ticho a z ordinace bylo slyšet paní doktorku se sestrou. Vůbec mi není příjemné slyšet o cizích problémech, sama mám svých dost. To, že mají sbírat po tři dny stolici a co mají a nemají jíst, aby se nezabarvila, byla na mě velice silná káva. Ale bohužel se to přeslechnout nedalo. Lékařka byla velice odtažitá, svérázná a odměřená, sestra mi nejprve tykala, ačkoliv mi je skoro 30. Doufám, že sem nebudu muset nikdy více.

Nevím jak u starších pacientů, ale já i manžel patříme k mladším ročníkům a ačkoliv si na zbytečné marodění nepotrpíme ani jeden,oba jsme vždy z návštěvy u paní dokorky měli pocit,že si obtíže snad vymýšlíme - její strohé jednání bez jakéhokoliv náznaku empatie - brrr - studená jako psí čumák.Naštěstí jsme se přestěhovali a na "náhradnici" si nemůžeme ztěžovat - přístup má podobný jako míval MUDr.Trněný.