Sam.ord.PL pro dospělé
nábřeží K.Čapka 596, Chrudim

Umístění: Sam.ord.PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka úplně nepoužitelná. Z nemocnice jsme dostali zprávu, kde bylo napsáno, že PL má vypsat recept na léky. Samozřejmě, že nám ho nenapsala, akorát otce posílala po jiných doktorech sem a tam a celý den. Nakonec nám ho napsal lékař v nemocnici (podotýkám, že ho musel shánět od kolegů, protože k tomu neměl kompetenci) a byl v šoku, že paní doktorka byla neochotná jakkoli pomoci. Za nás velké ne a nedoporučujeme. Bohužel u paní doktorky musíme zůstat, protože jiný doktor v Chrudimi nepřibírá.

Umístění: Sam.ord.PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je žena takzvaně od rány a vzbuzuje respekt,což není pro lidi,kteří potřebují citlivý přístup,nicméně já jsem s ní velmi spokojená,když jsem měla problém,ihned mě poslala na všemožná vyšetření,aby zjistila příčinu..nebojím se u ní,že by zanedbala péči,pokud jí sdělím nějaké zdravotní obtíže,cítím se být v dobrých rukách..

Umístění: Sam.ord.PL pro dospělé

Perfektní péče a poradenství. Doposud jsem s paní doktorkou neměla jediný problém. Vždy skvěle vyřešila to, s čím jsem tam přišla.

Paní doktorka má svérázný přístup. K doktorům chovám úctu a respekt, ale ne k těm, kteří ordinují v džínách a košili, skoro se na Vás nepodívají, mají ruce v kapsách a o arogantním přístupu a urážkách že jste labilní ani nemluvím. Po dnešní zkušenosti s pouhým potvrzením lékaře na VŠ už nikdy více! Přestupuji k někomu jinému, ponižovat se nenechám.

Dlouhodobá nespokojenost. Problémy brány na lehkou váhu, člověk, že si snad vymýšlí. Neochota, nevybrané chování, neprofesionální přístup. O komunikaci ani nemluvím.

Vidím profesionální přístup, velkou pečlivost. Fandím jí a přeju zdraví a pokojenost. V.S.

U paní doktorky jsem byla kvůli tomu, že můj lékař měl dovolenou. Přišla jsem do čekárny plné lidí, kde bylo ticho a z ordinace bylo slyšet paní doktorku se sestrou. Vůbec mi není příjemné slyšet o cizích problémech, sama mám svých dost. To, že mají sbírat po tři dny stolici a co mají a nemají jíst, aby se nezabarvila, byla na mě velice silná káva. Ale bohužel se to přeslechnout nedalo. Lékařka byla velice odtažitá, svérázná a odměřená, sestra mi nejprve tykala, ačkoliv mi je skoro 30. Doufám, že sem nebudu muset nikdy více.

super, super, super co víc říct

velmi pečlivá a profesionální lékařka

Je úplně jasné,že jeden se bohužel nemůže zavděčit všem...co člověk to názor...ale nemohu nepřidat svůj ...
Pan Dr.Trněný-to byla prostě jednička!!!
Jeho přístup a vůbec...Takových doktorů je dnes opravdu málo!!!
A paní doktorka,má sice svůj rázný přístup k pacientům,ale rozhodně je velmi poctivá!!!Svoji práci odvádí dokonale!!!
Na vše upozorní,nechce na nic zapomenout...Jsem s ní velice spokojená a docela kritika na ní mi moc dvakrát nesedí!!!
Rozhodně pro každého se snaží udělat maximum,i když má svůj zvláštní přístup...koneckonců je tam aspoň pořádek a jen tak si zas nikdo na ní moc nedovolí.Má svůj respekt!
Jediné co mi vadí a souhlasím tady s názory jiných ohledně čekárny ...Pokud jdete jen s nějakým vyjádřením od jiného lékaře či nesete nějaké výsledky,tak to opravdu nenídobré a na místě,aby to věděl opravdu každý kdo sedí v čekárně.Ta akustika tam opravdu není dobrá a pokud jste stejně u sestřičky je vše slyšet. Přeji jim hodně zdraví a pohody!!!