Běžný termín

Kožní vyšetření +4 Více

Léčba světlem (UVA, UVB)

Světloléčba

Vlasová poradna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Odborný lékař dermatovenerologie

V DOBĚ NEMOCI, prosím VOLEJTE na OBJEDNÁNÍ.

V roce 1981 jsem promovala na lékařské fakultě J.E. Purkyně (nynější Masarykova Univ...

Léčené nemoci

• Akne
  • Padání vlasů

• dermatovenerologie

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie kožní vyšetření

Paní doktorka je naprosto skvělá. Má úžasný, lidský přístup a profesionální péči.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Běžný termín

Výborná, vynikající a excelentní doktorka. Vysoce lidský a empatický přístup. Poradí a velmi podrobně popíše postup léčby, proč se takto rozhodla a jak bude léčba probíhat. Po odborné i lidské stránce se jedná o TOP doktora. Opravdu neváhejte. Dlouho jsem nepotkal člověka s tak vysoce senzitivním chováním k pacientovi. Smekám a velmi děkuji.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie vlasová poradna

Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Vždy na přivítanou podá ruku a je naprosto skvělý odborník ve svém oboru. Docházím k ní už několik let s androgenní alopecií a jako jediná na Moravě mi dokázala s tímto problémem pomoci. Obrovská psychická podpora a hlavně do ní při každé návštěvě vkládám obrovskou důvěru a naději ( při zhoršení stavu mého onemocnění). Všem vřele doporučuji !!!!!!

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Atopický ekzém

Synovi se ve 3. měsíci rozjel atopický ekzém a po přečtení hodnocení na internetu jsme se objednali k paní doktorce Korandové. Jako jeden z velice mála lékařů nám po prohlédnutí malého podrobně vysvětlila jak ekzém vzniká, jak atopická pokožka funguje, jaká je léčba a prevence. Moc si taky ceníme toho, že malého vždycky objedná rychle. Má úžasný lidský přístup a na mě osobně působí jako skvělá odbornice. Teď k paní doktorce chodí celá rodina a můžeme ji všem ostatním vřele doporučit.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie AKNÉ

Paní doktorka je velice milá,ochotná,vše trpělivě vysvětlí,podá Vám ruku.Dcera se léčila s akné (měla to opravdu hrozné),první kožní lékařka jí dávala různé vodičky,gely,mastičky....Ze začátku to celkem zabíralo,ale časem to už zabírat přestalo a dceři léčba paní doktorky spíše škodila.Začala být na gely a mastičky alergická,pleť jí vždycky zrudla a vypadalo to ještě hůře než ze začátku "léčby". Pak mi byla doporučena paní doktorka Korandová,která mi dceru z akné opravdu vyléčila.Divila se,proč když už dcera začala špatně snášet lokální léčbu,tak proč v ní paní doktorka pokračovala dále.Paní doktorka Korandová dceři nasadila léky,které jí opravdu pomohly-akné máme po několika letech pryč :-) Paní doktorku mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Ekzém po porodu

Paní doktorka je úžasná. Navštívila jsem před ní jiné kožní lékaře a vždy to stejné: tohle zobat, tímhle mazat, nashledanou. Paní doktorka Korandová dopodrobna vysvětlí, co se děje, proč se to děje, kde se to vzalo, co to zhoršuje a co očekávat. Sama pak lidsky dodá, že teorie je krásná, ale pokud rukama s ekzémem musíte pracovat, nebo se starat o dítě, je to zkrátka přitěžující faktor. Akorát musíte vědět, že jim to dělá zle a zařídit se podle toho. Už jen tohle vědomí hodně pomohlo - vyhnout se činnostem, které ekzém zhoršují. Jasně vysvětlí princip užívání kortkoidů tak, že to pochopí (a zapamatuje si) i naprostý laik. Neléčí za každou cenu malé děti silnými kortikoidovými mastmi jen aby si odškrtla, že je to vyřízeno. Jedná s rozumem, moudře, lidsky, a profesionálně. Je prostě úžasná! Jako jedna z mála také pacientovi při příchodu i odchodu podá ruku - to je prostě povznášející pocit, i když taková "maličkost".

Vřele doporučuji. Velice hodná , milá a vstřícná. Čekací doba je jak kdy ale to se dá pochopit vzhledem k tomu , že sama má zdravotní problémy. Přeji brzké uzdravení.

vynikající odborník ,velmi dobrý přístup ke klientům,rozhodně doporučuji všem s kožními potížemi
Sabatka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost :) Vše vysvětlila dopodrobna.. zatíl léčba vyhovuje a jsou vidět skvělé výsledky :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

CHodím k paní doktorce již několik let a jsem s ní spokojená. Dříve mi vadilo, že se návštěvy neobjednávaly a dlouho se čekalo v čekárně. Teď jsou návštěvy na objednání a je to super.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné k Vám přijít na konzultaci. Byla jsem již u dvou lékařů a zatím mi nic nepomohlo. Od puberty mi začaly padat vlasy, začal mi červenat oblyčej až ke svědění a mam suchá místa na těle, především dlaních. Děkuji za odpověď

Na konzultaci je možné se objednat .
Zdravím

MUDr. Helena Korandová

Dobrý den paní doktorko,synovi stále,ale jen v létě velmi praskají paty,stále mažem a lepíme,ale pořád se to opakuje.Mužem se k vám objednat?Synovi je 38 roku a je lehce postižený.Děkuji.

Objednejte se telefonicky.
Korandová