Helena Kestřánková, dermatolog Kutná Hora

Dermatolog

Kouřimská 915, Kutná Hora
Ordinace specialisty - kožní a pohlavní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Velká čekací doba-celkem čtyři lidi v čekárně a ten čtvrtý v pořadí se dostane na řadu až za 55 minut, což je při vypalování bradavic opravdu světový rekord. Špatná organizace- nejprve návštěva kanceláře MUDr. Kestřánkové, ta Vás pak pošle za její kolegyní do další kanceláře a ta pak následně opět do kanceláře pí Kestřánkové, která Vám uctivě za pol. 30,-Kč vypálí Vaše bradavice. Kocourkov hadr. Velmi špatný pocit.

47 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěl bych se poradit. Přibližně rok mám na levém lýtku krecocou zilu, trochu take na levem stehnu z vnitřní strany. Celou dobu mám pocit, jakoby mi v noze tepalo nebo neustále něco pulzovalo (tep?). Mam hodne viditelné zily na nohach i rukách a zda se mi, ze poslední dobou jsou cim dal viditelnejsi a rozsiruji se. Pulzovani zacalo i na pravé noze, kde se křečové zily také jiz tvoří a presunulo se do chodidla. Když stojím nebo sedím, po relativně krátké době mám pocit, že se mi v noze hromadí krev. Našel jsem si, ze budu mit problém s zilni nedostatecnosti, ze krev se špatně vrací proti gravitaci. Stejně tak když mam dlouho ruce svěšené, hromadí se mi krev v žilách na rukou a není mi to příjemné. Lze to nějak řešit? Jsem aktivní, chodím na procházky, jezdím na kole, zdravý životní styl, nekouřím, v poslední době jsem nezměnil nějaký návyk. Bude mi za měsíc 30 let. Děkuji za názor.

Objednejte se k svému praktickému lékaři.

• Dobrý den,
    na paži se mi cca před rokem udělala taková tmavá "piha", má rozpité okraje a na dotyk cítím, že je uvnitř taková malá měkčí bulka. Tmavý útvar (cca 5- 6 mm) s bulkou uvnitř. Mohu se zeptat, co to je za útvar a zda-li je nebezpečný? Měla bych to nějak řešit?

Děkuji

Spíš by to mohl být hemangiom. Na vyšetření se ale objednejte.

• dermatovenerologie