Ordinace specialisty - kožní a pohlavní
Kouřimská 915, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Profesionální přístup, výtečné jednání, dodržení času objednání. Mohu jen doporučit a d í k y !!!

březina karel

je to profesionální přístup jak ze strany paní doktorky i sestřičky vřele můžu doporučit mám osobní zkušenost, vždy umí poradit a příjemně pohladit po duši děkujeme

Myslí jí to. Pro kožního lékaře k nezaplacení!

Děkuji za vstřícné jednání, za ochotu spolupracovat s pacientem, též děkuji sestřičkám z uvedeného odddělení za profesionální jednání - díky, kb

Paní doktorka velmi pomohla mé nevěstě, kdy okamžitě po zjištění kožního onemocnění informovala o možnostech řešení a vše dopadlo dobře. A já osobně mám dobré zkušenosti i s těmi otravnými bradavicemi. Čekání mi přijde přiměřené, sama vím jak je důleité vyslechnout pacienta a tak jsem ráda, že u paní doktorky nemám pocit běžícího pásu. No a že je trochu ostřejší, proč ne, každý jsme nějaký, já její jednání přijímám a když jsem nemocná ráda jí vždy vyhledám a jdu k ní na vyšetření.

Velice hodná paní doktorka a i sestříčká je výborná... Umí vyléčit a pomoct, všem doporučuji...

pani doktorka je velmi mila a prijemna,stale se vzdelava a snaži se vzdy
udelat maximum.je zde i vyborna spoluprace s jeji sestrou,ktera vše organizuje a zabezpečuje.Mohu tento tym jen vřele dporučit!!!

vstřícný přístup, evidentní snaha pomoci a najít řešení, úspěchy v léčení akné, profesionální vystupování, doktorka vynikající, příjemná sestřička, horší je to s nemocničním prostředím.

Vstřícný přístup, odbornost. Vřele doporučuji.

Dobrá dermatoložka a sousedka

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,již roky bojuji s plísní nehtů a narůstání nehtu na palcích u nohou(kapky,masti,lak,tablety,chytrå houba),část jednoho nehtu mám opakovaně odstraňovaný,ale vždy doroste a mám stejný bolestivý problēm.Vše bezvýsledně.Prosim o radu,zda existuje něco razantnějšího,ještě jsem vyčetla na internetu lejzr na domací použití.Děkuji.

Najděte si na internetu podologickou ambulanci,tam by Vám měli pomoci.

MUDr. Helena Kestřánková

Dobrý den, už přes týden mne trápí výrazně začervenalá vyrážka v oblasti horního rtu a špičky nosu. Místy jde o jednotlivé červené tečky-papulky, jinde jsou shromážděné na podkladě. Okolo nosních dírek mám suché šupinky. Nikdy jsem na akné netrpěla, k žádnému podráždění v tomto okolí nedošlo. Kromě tohoto mne ještě trápí častá ospalost a návaly tepla a chladna. Žena, 22 let

Nevím zda je nutné kontaktovat lékaře-odborníka (můj obvodní lékař v aktuální situaci neordinuje vůbec) či vhodné s tím zajít na pracoviště, obzvláště v nynější situaci. Vůbec nevím o co by se mohlo jednat.

Myslím,že to nehoří.
Objednejte se k dermatologovi.

MUDr. Helena Kestřánková