Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velice s manželkou chválíme vstřícný a profesionální přístup paní doktorky a sestřičky při našem vyšetření sluchu. Výborně zavedený systém registrace pacientů v čekárně – skener na kartičky pojišťovny, žádné předbíhání, pořádek.

Tak mě pomohla hned. Přišla jsem s akutním problémem, kdy i já jsme to cítila jako průser a hned bylo vyšetření, vypsaná žádanka do špitálu a i tma jsme byla během dvou dnů přijata k hospitalizaci.... byl mi od Dr. Horákové vysvětlen postup, kdy by tabletová léčba nebyla to pravé.

S paní dotorkou i sestřičkou jsem byla moc spokojená....narozdíl od několika "odborníků" na poliklinice mě nevyhodili s hnisavou angínou, když mám doma miminko které se mohlo nakazit, nekoukala na coby kdyby a okamžitě mě vzala. Milý přístup, profesionalita a úsměv jsou podle mě v neposlední řadě u lékaře taky nesporné plusy...když bude problém, už se ani nebudu snažit kontaktovat praktika, abych jej nááhodou neokrádala o čas. Vřele doporučuji!!! :)

Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou skvělé. Paní doktorka se o vas okamzite postara a pomuze vam. Navíc je velmi milá. Doporučuji všem.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla jsem se zeptat co znamená při čištění uši zaschle krevní strupy na vatové tyčince?
    Děkuji za odpověď Kamila

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o poranění zvukovodu staršího data, pokud by potíže trvaly, je vhodná kontrola.
    S pozdravem Dr.Horáková

MUDr. Helena Horáková