Proveden Hamiltonův hmat prvorodičce jeden den před termínem (bezproblémové těhotenství) bez předchozího poučení a souhlasu rodičky (pacientka by nesouhlasila).

Nikdy nezapomenu na tuhle kapacitu se kterou mi byla čest se vůbec potkat.Mnohokrát děkuji paní doktorce za to jak skvěle se o mě a mé dvě děti před i při porodu císařským řezem postarala

Nejlepší doktorka, jakou znám! Paní doktorka je profesionálka s lidským a proklientským přístupem, což mám dojem, že je v dnešní době ve zdravotnictví opravdu vzácnost..

S paní doktorkou mám úžasnou zkušenost.Je úžasná velie doporučuji :)

Nejlepší lékařka, kterou znám! Zachránila mi dceru plánovaným císařským řezem, nechci ani vědět jak by to dopadlo při přirozeném porodu. Nikdy jí nepřestanu být vděčná! Děkuji!!!!

Jezdím k paní as. hodně z daleka a asi ještě dlouho budu. Změnila jsme dva gynekology a až u ní jsme našla to, co jsem hledala. Lidskost, profesionalitu, zájem. Kapacita!!

Skvělá, profesionální, lidská, citlivá, pečlivá .... nevím o jediném mínusu, se kterým bych se setkala. Paní doktorku mohu jedině doporučit. Pro ty, kteří nemohou sehnat kontakt - telefon je 577 005 910. Není to přímo na pí. doktorku, ale k sestrám.

Paní asistentka Grosmannová je anděl..jinak to ani nedokážu říct...je to lékařka na správném místě a nikoho jiného jako je ona neznám!!! Strašně moc mi pomohla když jsem měla rizikové těhotenství..a díky ní dopadlo vše jak mělo...no jak říkám je to ANDĚL!!!

Jen díky paní doktorce se mi narodil po třech předchozích nezdařených těhotenstvích zdravý syn. Před ní mě ultrazvukem vyšetřili 2 lékaři a jen ona na ultrazvuku poznala, že mimo cysty (kterou jiní lékaři považovali za mimoděložní těhotenství) mám i mimi v děloze. Změnila operaci, zrušila kyretáž. Děkuji!!!!!

Paní doktorku všem doporučuji, je velmi milá, její vyšetření je citlivé, ona sama vás upozorní, co právě bude dělat. Já jsem se s ní setkala jako prvorodička, měla jsem dlouhý porod, ale pravdou je, že mě paní doktorka velmi uklidňovala...před hoooooooooooooooooooooooooooooodně lety rodila mého mledšího bratra a moje mamka má na ni jen ty hezké vzpomínky. Je moc fajn, že paní doktorce neochází síla a empatie a stále dokáže dát svým pacientkám nejn odbornou radu, ale také porozumění. Takže za mě moc děkuju a doporučuji.