Svatováclavská 931, Uherské Hradiště

799, Buchlovice

450, Jalubí

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Vyšetrenie

Pani doktorku vrelo odporúčam! Má milý, príjemný a ústretový prístup a s problémom vždy efektívne pomôže. Výborná lekárka!:)

Paní doktorka při každé příležitosti předepisuje antibiotika, chová se velmi arogantně a při prohlídce mám pocit jako bychom ji snad obtěžovaly, milá byla možná při první prohlídce, ale to ji rychle přešlo. Za mě celkově naprosto nevyhovující lékařská péče a naprosto nesmyslně vysoké poplatky za např. výpis z dokumentace atd.

Výborná lékařka, vždy pomohla, ochotná, vstřícna, k pacientům milá, nejraději bych k ní chodila celý život, pokaždé zvolila dobrou léčbu a i když byla plná čekárna nikdy jsem dlouho na ošetření nemusela čekat. Doporučuju :)

Chodila jsem k ní já jako dítě, chodí k ní mí sourozenci a od ledna 2014 k ní chodí i můj syn :) paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné :) co se týče léčby, tak se vždy snaží najít jiné řešení než ATB (ty dává jako úplně poslední možnost a já jsem za to ráda), vždy ochotně odpoví na otázky týkající se očkování nebo příkrmů, do ničeho nás nenutí :) za nás rozhodně doporučuji :)

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Velmi dceři pomohla, i když není dceřina ošetřující lékařka. Paní doktorka dceru důkladně vyšetřila a i když dcera neměla skoro žádné příznaky, stanovila přesnou diagnózu, nasadila správné léky a dcera byla už druhý den jako rybička. Za nás hodnotím paní doktorku na Výbornou a mooooc jí děkuji.

Paní doktorka je moc příjemná, nikdy nedá najevo špatnou náladu a vždy mě vyslechla a poradila, i když jsem za ní přišla s nějakou ,,banalitou,,. Brzy k ní přihlásím i své druhé dítě. Sestřička je vždycky taky moc hodná a ochotná.

Bohuzel musim souhlasit s vyse/nize uvedenymi nazory - pani doktorka se casto chova velmi arogantne a neciti potrebu s rodici prilis komunikovat, protoze bychom asi stejne ve sve nevedomosti nepobrali, co nam sdeluje.

V nejblizsi dobe hodlam najit jineho lekare, toto chovani uz odmitam snaset.

Paní doktorka Filová je nejlepší doktorka na světě. Vždy je milá k pacientům, vždy pomůže a poradí. Navíc má nádhernou ordinaci se spoustou hraček. Sestřička je také výborná, vždy milá. K žádnému jinému doktorovi jsem se v životě netěšil, jen k paní doktorce. Mohl bych psát do nekonečna jak je skvělá, tak to zkrátím. Kdybych mohl, zůstal bych u ní do konce života :)

Můj osobní pocit je ten, že když paní dr. nesednete, dá vám to najevo. ONA je někdo. Nenaslouchá! Syn dostával neustále antibiotika, leč není jejich zastánkyní, naopak, když byly potřeba, dala je až když bylo nejhůř! Nedoporučuji, já musím lékařce svého dítěte věřit. A této pí. dr. nevěřím.

Výborná paní doktorka, kdybych mohla, chodím k ní pořád!

64 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, synovi (6m) se udělala tvrá boulička velikosti hrášku za uchem. Chodil hodně na očkování a dle pediatra je to jen zvětšená uzlinka. Je tedy nepohyblivá a vypadá to, že ho ani nebolí. Nemůže to být nic vážnějšího? Jinak prospívá, nabírá na váze..

Nejpravděpodobnější je uzlinka.Pokud by bylo třeba objektivizovat a potvrdit tento klin.předpoklad , stačí provest sonografické vyšetření utvaru.Cgir, vynětí a následná histolouie je krajním řešením v situzaci, kdy sono vysloví podezření na patologický novotvar.
    Dr Filová

MUDr. Helena Filová

• Dobrý den je mi 16 let a mám problém ten že když mám stopořený penis tak mi jde blbě přetáhnout překoška přes žalud a stydím se před doktory z toho důvodu se ptám jak bude takové vyšetření vypadat u obvodního lékaře a pokud se obvodnímu lékaři bude zdát vše v pořádku musím k urologovy ??

Pokud je penis ztopořený, tkl předkožka nejde přetáhnout , to je možné jen u neztopořeného penisu.
    Dr Filová

MUDr. Helena Filová