Ordinace ORL
Politických vězňů 576, Slaný

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Tak to jsem asi byl u jiného doktora Hanuše,vcelku okatě dával najevo jak ho v neděli obtěžuji,se svým problémem a nenám čekat zázraky...Dnes jsem byl na orl vyšetření v úvn Praha a ten rozdíl v přístupu k pacientovi je obrovský.Přirovnal bych to k výletu do SRN před rokem 1989..

MUDr. Michal Hanuš je nejlepší ORL lékař, kterého jsem kdy poznal. Jen tak by také nebyl dlouholetým primářem kladenského ORL. Je skvělý diagnostik, operatér a hlavně má k pacientovi citlivý přístup. Je mi sympatický i jeho humor, jímž dokáže pacienta uvolnit a odbourat v něm obavu z bolesti nebo necitlivého zásahu. Navíc má velmi širokou znalost problematiky i z jiných lékařských specialzací.

Nejlepší lékař ve svém oboru.Skvělý operatér a profesionál,který dokáže se vším poradit.Ví,jak na děti.Naše 3 letá Nikolka nikoho jiného nechce.Říká,že je to její kamarád a u jediného nepláče.Prostě člověk na svém místě.Má vynikající přehled i ve všeobecném lékařství.

Pan doktor je opravdu skvělý odborník, vyřešil dceřiny vleklé problémy, na jeho akutní péči i operační zákrok si vůbec nemohu stěžovat, je opravdu výborný.

Nejlepší lékař, se kterým se naše rodina kdy setkala. Mám dokonalý přehled i ve všeobecném lékařství. Dokaže poradit snad se vším. Elegantní, vtipný, veselý člověk.

Uznávaný odborník, šikovný operatér, vtipný elegán a velmi šarmantní muž, sportovec tělem i duší. Určitě člověk na svém místě! Určitě Vás zaujme svou profesionalitou i lidským přístupem :-)