Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psycholožka a psychoterapeutka. Psychoterapeutický výcvik PCA - Rogeriánská psychoterapie

• Poruchy v mezilidských vztazích

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství

Ostatní služby

Individuální psychoterapie

Skupinová psychoterapie

Psychoterapeutické centrum Řipská

Děkuji paní Hance Vykoukalové za její přístup a velmi doporučuji. Mám i jiné zkušenosti s psychology z minulosti, ne vždy dobré, proto jsem dlouho vybírala a vybrala jsem dobře. Oceňuji především atmosféru důvěry a svobody, která mi pomohla se otevřít, nejen před ní, ale i sama před sebou. Chytrými dotazy mě přivedla k jádru problémů, mohla jsem se na ně s odstupem podívat a přijmout je, respektive přijmout sebe. Kdybych ještě někdy potřebovala pomoc, obrátím se na ní, ale v tuto chvíli nepotřebuji, protože mi opravdu pomohla. Obrazně řečeno, s paní Hankou jsme neopravovaly praskliny na fasádě - našly jsme základy a ty jsme zpevnily a na nich můžu svobodně stavět sama.

O

Klíčem k úspěšné terapii je vztah mezi psychologem a klientem (či pacientem). Za sebe můžu říct, že k Hance Vykoukalové jsem měl naprostou důvěru, a to prakticky od našeho prvního sezení. Viděli jsme se cca osmkrát a za tu dobu mi pomohla pochopit spoustu věcí a vypořádat se s mými největšími strašáky. Z její strany je cítit ohromná empatie, umění naslouchat a klást dotazy, kterými se dostanete k jádru věci. Na naše pravidelná sezení jsem se pak vždycky těšil a odcházel jsem z nich daleko uvolněnější, navíc s pocitem, že si odnáším nějaký nový pohled na sebe sama. Pokud ještě někdy v životě budu potřebovat jakoukoliv pomoc psychologa, nebudu váhat, na koho se obrátím.

S paní Mgr. Vykoukalovou, jsem se poprvé setkala před cca 2 měsíci. Konečně jsem našla někoho, kdo mu umí opravdu pomoci. Přístup je velice lidský a já se na sezení vždy těším. Paní Mgr. Vykoukalovou mohu jen doporučit.

• Poruchy v mezilidských vztazích