Praha 9, Prague 9, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem dlouholetým pacientem.
Mimojiné oceňuji komplexní a soustavný přístup. Konkrétní léčba mi pak pomáhá...

Umístění: Ordinace Jiný

Milá paní doktorka i sestřička, pečlivé vyšetření včetně Rentgenu, účinný obstřik páteře a doporučené cvičení. A jsem bez bolestí, které mě dlouho trápily.
Zorka

Velmi profesionalni pece a vlidne zachazeni. Pani doktorka mi lecila bederni pater. Presna v diagnoze, vse podepreno dalsim laboratornim vysetrenim. Nasledne mi doporucila velmi ucinne cviceni. Velmi doporucuji.

Velmi dobrý přístup jak od sestřičky tak od paní doktorky. Obě usměvavé, komunikativní a příjemné. Paní doktorka Trnavská se o mě zajímala a poté mi vše vysvětlila a též mi na vše odpověděla. Lékařské návštěvy nesnáším dobře ale toto sezení/vyšetření bylo příjemné a hlavně bylo k něčemu.

Oceňuji komplexní a uvážlivý přístup ke stanovení diagnózy a postupů v léčení.
Sympatická je i snaha dodržet domluvený čas podle objednání.

H.K.
23.9.2014

Absolvoval jsem neurologické vyšetření u paní doktorky. Byl jsem mile překvapen nejen profesionálním přístupem, aplikaci obstřiku páteře jsem téměř necítil, ale i tím lidským, s poskytnutím informací mě srozumitelných a pochopitelných.
A.M.
září 2014

Š

Skvělá odbornice... Měla jsem akutní případ a vnutila se do ordinace bez objednání. Po všech možných vyšetřeních skvěle odhalila možné příznaky roztroušené sklerózy, která se velice obtížně diagnostikuje a poslala mě okamžitě do nemocnice. Možná právě díky jejímu včasnému odhalení je i po 4 letech vše relativně v pořádku. Jsem jí velice vděčná za vstřícný, rychlý milý a hlavně odborný přístup k pacientům.
Děkuji

Vřelé chování, nezanedbaná péče.