Praha 9, Prague 9, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nedoporučuji.
K paní doktorce jsem šel kvůli nově objeveným neurologickým problémům po zhoršení chronické nemoci, cílem bylo vyloučit že se jedná o neurodegenerativní onemocnění typu RS a ideálně přijít na to, co obtíže způsobuje a jak je řešit.

Paní doktorka si dopředu přečetla zprávu, ale se mnou se prakticky nebavila, informace k charakteru mých problémů které ve zprávě nebyly ji nezajímaly. Příslušná vyšetření k vyloučení neurodegenerativních onemocnění provedla v pořádku, bez nálezu. Když jsem se ale zeptal zda ji nenapadá něco co bych mohl zkusit, abych své potíže alespoň zčásti zmírnil, řekla mi ať si dojdu na vyšetření k psychologovi, a to jednak způsobem který považuji za značně neslušný, a jednak se tak stalo poté, co jsem jí dvakrát (!) řekl, že jsem donedávna do psychoterapie (pro lepší zvládání neléčitelné somatické nemoci) chodil a jsem dle všeho duševně zcela zdráv.

Dnes navíc vím, že nově objevené obtíže kvůli kterým jsem na vyšetření byl jsou častou součástí mé chronické nemoci, u většiny pacientů mají fyziologickou příčinu a v části případů je lze léčit. Jedná se o nové poznatky, neočekávám tedy že je běžný lékař bude znát. Očekávám ale, že když problémy pacienty neumí diagnostikovat, řekne "nevím" a nebude bez dobrého důvodu předpokládat psychosomatickou nemoc.

Umístění: Ordinace Jiný

Nedoporučuji. Mám ALS a paní "doktorka" mi po X vyšetřeních sdělila, že z neurologickeho hlediska mi nic není. Až jsem si musel zavolat RZ a pak mi na Bulovce řekli co mi je. Vůbec se mnou nekomunikovala

Jsem dlouholetým pacientem.
Mimojiné oceňuji komplexní a soustavný přístup. Konkrétní léčba mi pak pomáhá...

Umístění: Ordinace Jiný

Milá paní doktorka i sestřička, pečlivé vyšetření včetně Rentgenu, účinný obstřik páteře a doporučené cvičení. A jsem bez bolestí, které mě dlouho trápily.
Zorka

Umístění: Ordinace předání výsledků a konsultace o dalším postupu

Nedoporučuji!
Ordinaci MUDr. Trnovské jsem navštívila celkem asi 5x během cca 10 let. Měla jsem pocit, jako bych spíše otravovala. Paní doktorka není moc příjemná. V lékařské zprávě byl např. úkon vyšetření, který neproběhl. Byla jsem odeslána na speciální vyšetření, kde mi bylo sděleno, že je nutná operace a že s výsledky mám jít zpět ke svému neurologovi, který mi vše vysvětlí (jaké jsou možnosti operace, jak dlouhá rekonvalescence atd..). Jaké bylo mé překvapení, když mi sestra přinesla do čekárny (upozorňuji, že tam sedělo asi dalších 10 pacientů do různých ordinací) rovnou žádanku k operaci, recept na léky a poukaz na rehabilitaci. Během 3 minut mi přede všemi sdělila instrukce od MUDr. Trnovské. Byla jsem naprosto v šoku, že ani lékařce nestojím o 10 minut času a pár slov, co tato operace obnáší. Cítím se jako obtížný hmyz a nezbývá mi, než si hledat jiného lékaře, a o zákroku si přečíst na internetu. Velké zklamání.

Velmi profesionalni pece a vlidne zachazeni. Pani doktorka mi lecila bederni pater. Presna v diagnoze, vse podepreno dalsim laboratornim vysetrenim. Nasledne mi doporucila velmi ucinne cviceni. Velmi doporucuji.

Určitě paní doktorku nedoporučuji, lůžko na kterém vyšetřuje má flekaté prostěradlo, nedává pod pacienty žádný papír. Obstřik byl tak bolestivý, že bych přirovnala k porodu.Měla jsem jí volat výsledky z rentgenu, zavolala jsem podle dohody, řekla přijdte si kdykoli pro žádanku na CT, když jsem k ní přišla sestra nepříjemná, že mě paní doktorka chce vidět a začala hledat termín na 3 týdny. Paní doktorka má jen 3 dny v týdnu ordinační hodiny a to ještě jeden den z nich pouze 2 hodiny. Nepříjemná sestra i doktorka.

Velmi dobrý přístup jak od sestřičky tak od paní doktorky. Obě usměvavé, komunikativní a příjemné. Paní doktorka Trnavská se o mě zajímala a poté mi vše vysvětlila a též mi na vše odpověděla. Lékařské návštěvy nesnáším dobře ale toto sezení/vyšetření bylo příjemné a hlavně bylo k něčemu.

Dnes jsem s AKUTNÍMI problémi po autonehodě a žádankou na neurologické vyšetření navštívil ordinaci MUDr Trnovské, kdy mi po hodině čekání bylo sděleno, že mají plno a proto mě objednají až na příští týden. Já osobně pracuji ve zdravotnictví a s takovým nezájmem jsem se dlouho nesetkal. Je smutné, že jsou upřednostňováni chronicky nemocní pacienti před těmi, co pomoc akutně potřebují.

Oceňuji komplexní a uvážlivý přístup ke stanovení diagnózy a postupů v léčení.
Sympatická je i snaha dodržet domluvený čas podle objednání.

H.K.
23.9.2014