Oční ambulance
U pošty 14, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Řešil jsem 2x akutní problém v posledních 5 letech a pokaždé maximální pohotovost ze strany sestřičky a paní doktorky => okamžité vyřešení problému. Děkuji!

Možná jste mohla sama sdělit jaké jsou příčiny zánětu, to přeci dospělý člověk zvládne. Mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti. Dá se s ní skvěle domluvit a moji léčbu nikdy nezanedbala, vždy mi pomohla.

já jsem u paní doktorky byla jen asi jednou, a to kvůli menšímu problému, a předepsala mi léky, které účinkovaly.

Paní doktorka neléčí, ale pouze předepisuje další a další recepty. V mém případě takhle činila čtvrt roku a to bez výsledku. Kdyby se ptala po příčinách mého vleklého očního zánětu, možná by mě zvládla vyléčit-jako můj nový oční lékař - během 1týdne.
Jsem ráda, že jsem od vás odešla. Takhle opravdu ne. Ani nechci pomyslet kolik zbytečných činností jste na mě zdravotní pojišťovně vykázala:-(((