Běžný termín

Komplexní vyšetření pokožky • 550 Kč +9 Více

Laserové odstranění kožních výrustků • 1 200 Kč

Laserové ošetření křečových žil

Lifting • 15 000 Kč

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť pos...

• alergie

6 500 Kč

Vyšetření mateřských znamínek

od 550 kč

Klinika Laser Esthetic

Umístění: jiné místo Odstranění jizvičky na tváři

Paní doktorka MUDr. Šulcová je naprosto úžasný člověk a nejen ve své profesi. Dokáže zázraky, které jsou předem složité a dlouhodobé. Mohu všem jen vřele doporučit.

Paní doktorku jsem si vybral ze seznamu na jedné klinice, protože se mi zdála již od pohledu z fotografie taková "lidská" a sympatická. Do dnes děkuji "bohu" a hlavně intuici, kterou jsem poslechl. Paní doktorka je nejen kapacita ve svém oboru (podílela se na vývoji léků, má mnoho atestací a odborností atd.), ale navíc je opravdu velmi lidská, chápavá a milá. A to se běžně nevidí. K pacientovi přistupuje přívětivým způsobem a během chvilky se cítíte opravdu příjemně. Měl jsem v minulosti velké a dlouhodobé problémy s akné (nyní je mi 44 let) a měl jsem i poměrně dost mateřských znamének, tak jsem navštívil za svůj život dermatologů více. Mohu zodpovědně říci, že jsem lepšího odborníka nenavštívil. Velmi mi pomohla (a to hned s více problémy) a její přístup byl bezkonkurenční. Vím, může má recenze znít až neuvěřitelně a hlavně neobjektivně. Ale není to žádná má příbuzná ani známá. :o) Prostě to byl jen takový šok a úleva po těch předchozích zkušenostech, a to neříkám, že byly všechny špatné! Navíc je perfektní nejen ona, ale má i velmi příjemný a odborný personál. Nejradši bych tu psal superlativy dál, ale to už by asi opravdu znělo neuvěřitelně. :o) Závěrem OBROVSKÉ poděkování za to, že mi změnila život k lepšímu a opravdu pomohla, a za přístup a jednání. Do ordinace se budu rád vracet. "Svou paní kožní doktorku" už jsem konečně našel a měnit rozhodně nehodlám! DOPORUČUJI!!!
Marek

Paní doktorka Šulcová je moc příjemná a starostlivá, nechávala jsem si odstraňovat znaménka a jsem moc spokojená.

Je mi 37 let a trápily mě kruhy pod očima. Po dlouhém hledání jsem si vybrala kliniku Laser Esthetic na doporučení mých kamarádek, které ji opakovaně navštěvují již 8 let. Nelituji tohoto rozhodnutí. Objednala jsem se k paní doktorce Šulcové, která mi při konzultaci navrhla řešit můj problém pomocí kožních výplní. Zákrok mi provedla hned po konzultaci a výsledek byl okamžitý a perfektní. Paní doktorka je nejen velmi šikovná, ale i milý a citlivý člověk. Není to určitě poslední návštěva na této klinice - s paní doktorkou máme domluvené další zákroky na vylepšení mého vzhledu. Tereza B.

Podstoupil jsem u paní doktorky vyšetření znamének ze kterých jsme měl poněkud obavu, vyšetření přístrojem bylo bezbolestné a rychlé a poté následovalo hned odstranění znamének laserem, jsem nadšený z této metody ranky jsou zhojeny bez jizev a na kůži není vůbec znát, že tam něco bylo. Profesionální a přesto velmi osobní jednání paní doktorky a všech na klinice Laser Esthetic mne utvrdilo v tom, že jsme si dobře vybral z dnes tak široké nabídky různých zařízení. Opravdu doporučuji! Bohumil V.

• alergie
  • kožní alergie