Hornická 209, Kutná Hora
Ordinace specialisty - alergologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie

Na doktorku Smrčkovou jsem měla v minulosti dobrý názor, chovala se ke mně slušně. Pak ale z důvodu těhotenství, kdy jsem s alergií neměla žádné problémy a obdobím, kdy jsem se starala o malé děti (člověk má jiné starosti než řešit alergii) - dostavila po 4 letech k dr. Smrčkové. Přišla jsem do ordinace a její první otázka byla, co mě sem přivádí, jsem ji odpověděla, že alergie - tak na mě začala křičet jak na malou holku, že si mám pro léky chodit na obvod a co si o sobě myslím, že tak dlouhou dobu nechodím a pak přijdu, že bych potřebovala léky, že mám velmi vysoké hodnoty alergie, a že ona mě chtěla léčit a nejen předepisovat léky, že mě chtěla v těhotenství sledovat s alergií. Když jsem jí řekla, že v těhotenství mi vždy všechny příznaky alergie vymizely, to ji nezajímá, protože mě chtěla léčit a pořád po mě peskovala. Dr. Smrčková má jednání, které je maximálně nevyhovující k pacientům. Je velmi pomalá a když jsme s manželem měli před 4 lety telefonicky dopředu nahlášeno, že se ve stanovený den zastavíme pouze pro recept, na recept, který vždy uvádějí, že si ho dopředu připraví, tak jsme čekali v čekárně dlouhé 2 hodiny. Když jsme během těchto 2 hodin klepali a domáhali se, bylo nám vždy sděleno, že ještě máme chvíli vydržet. Dr. Smrčková je arogantní, nemá žádnou úctu k pacientům ani zásady slušného chování. Maximálně ji nedoporučuji!

Umístění: Ordinace specialisty - alergologie Telefonicky objednané vyšetření

Objednali jsme se telefonicky u sestry celá rodina (se dvěma dětmi). Sestra se ptala, zda jsme jejich pacienti. Odpověděl jsem, že já ano, ale velmi dlouho jsem tam nebyl a zbytek rodiny ne. Přesto sestra řekla, že můžeme přijet všichni, že nás vezmou a rovnou po telefonu nás objednala na termín za cca 1-2 měsíce. Nic po nás nepožadovala, na nic nás neupozornila, řekla přijeďte.

Na objednaný termín jsme si dva dospělí lidé zařídili půldenní volno z práce a s dětmi na vzdálenost cca 40 km přijeli k doktorce Smrčkové na prohlídku v objednaném termínu.

Doktorka Smrčková nás po příchodu začala trénovat, "jak to, že nemáme doporučení od praktického lékaře?". Odpověděli jsme, že jsme byli objednáni telefonicky její sestrou a že po nás nic takového nepožadovala ani nás na to neupozornila. (Následně jsem se na zdravotní pojišťovně dozvěděl, že takové doporučení není žádnou legislativou, vyhláškou ani jiným předpisem stanoveno jako povinné, některý lékař ho vyžaduje a některý ne.) Když nám paní Smrčková povýšeným tónem vyčítala "jak to že ten papír nemáme" už asi po páté dokola za sebou a já jí stále odpovídal, že ho po nás při objednání sestra nežádala a ani nám nesdělila, že si jej máme nechat vystavit, tak jsem ve snaze se někam v nastalé situaci posunout řekl, že "se bavíme stále dokola o tomtéž, ale bohužel dalším opakováním téhož se nic nevyřeší. Doporučení po nás sestra nežádala ani nám neřekla, že si ho máme zajistit, objednala nás. Zařídili jsme si volno. Přijeli jsme se dvěma dětmi. Jste tady ordinaci. Je na paní doktorce nyní říci, zda nás tedy vyšetří i bez doporučení anebo nevyšetří, ale opakovaným mluvením o tom, co už bylo řečeno několikrát dokola, se nikam neposuneme a nic to neřeší."

Doktorka Smrčková na nás v tu chvíli začala arogantně křičet, že nás nevyšetří a vyhazovat nás z kanceláře. Křičela na nás tak, že když jsme vycházeli z ordinace přes čekárnu plnou lidí, tak všichni udiveně koukali, co se to děle. V životě jsem nezažil tak neurvalé chování od člověka, který by jako lékař měl v rámci Hippokratovy přísahy dodržovat určité etické a morální hodnoty v chování vůči pacientům, zvláště pak, když se jedná o malé děti, které byly tomuto jednání přítomny!

Odjeli jsme uráženi výčitkami, hlasitým křikem a hulvátským arogantním jednáním, nevyšetřeni, vyplýtváno 2x půlden volna z práce, projetých 80 km autem. Vše v důsledku chybné komunikace ze strany sestry a absolutní absence slušnosti a empatie ze strany paní Smrčkové. Zbytečně vynaložený čas a náklady na provoz automobilu, frustrace z přístupu "lékařky", pocit zmaru, bezmoc a vztek a odhodlání zaslat stížnost na lékařskou komoru - k čemuž následnou nechutí utrácet další čas jakoukoliv záležitostí týkající se této paní "doktorky" nedošlo.

Tyto řádky píšu s odstupem téměř tři čtvrtě roku.
MUDr. Hanu Smrčkovou tímto důrazně nedoporučuji!
A tento text nakonec také k podání stížnosti na lékařskou komoru použiji.

U paní doktorky jsem se od mala léčil a bohužel její léčba způsobila to, že díky špatné léčbě mám astma, které mi naštěstí léčí jiná lékařka. paní doktorka skutečně léčí jako za krále klacka, stále by píchala vakcíny, které po 10 letém užívání stejně nazabírají, ale naopak škodí. Moje nová lékařka se pří vyděsila, když jsem jí sdělil, že 10 lete chodím na vakcíny. Stejné zkušenosti má u nás v rodině více lidí. Určitě nedoporučuji tuto lékařku !!!

je super znam ju wot mala

Nejlepší alerkolog široko daleko je prostě 1

Paní doktorka Smrčková je velmi příjemná paní doktorka.Mě pomohla když se mi spustila alergie,má velice příjemné vystupování a dokáže člověku poradit.

Já i všichni moji známí jsou s paní doktorkou velice spokojení. Je pečlivá, velice hodná a vždy pomohla. Všem doporučuji, nikdy bych nikam jinam nešla.

S paní doktorkou Smrčkovou jsem velice spokojena. Jezdím k ní již od malička. Vždy mi pomůže a předepíše dobré léky. Nemohu souhlasit s názorem z 2.12.08!!!I když mám v blízkosti bydliště a práce jiné alergology, raději obětuji čas a cestu a jedu za paní Smrčkovou.

X

Tato alergoložka je velmi špatná, nesleduje trendy v medicíně, nepředepisuje nové preparáty, stále jen slibuje možnost různých vyšetření, ale nikdy vás nikam nepošle, myslí si, že může člověka vyléčit sama, ale na to její síly opravdu nestačí. Mě osobně s mojí závažnou alergií nepomohla, musela ksem vyhledat jiného alergologa, který jen nevěřícně koukal na její postupy v mé léčbě!