Vítězství 101, Slušovice

Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce.

pristupna mila vyborna lekarka!!!!

No jo. Mladá, sympatická a normálně se chovající a dokonce pomůže s léčením všeho druhu... :-)

Děkuji, že do Slušovic přišla mladá paní doktorka s moderním pohledem na medicímu. Je usměvavá stejně jako její sestřička, vždy dobře poradí a pohladí po duši. Pod jejím dohledem jsem zdráv daleko dříve než u její předchůdkyně. I když je mladá, má přehled a s každým neduhem co se u mě vyskytl si věděla rady. Zmínila se i o akupunktuře, už se těším, že nebudu muset na bolesti zad užívat jen medikamenty a cvičit.

mlada, perspektivni pani doktorka, ketra vam vzdy pomuze s cistym a vlidným srdcem:))vv

Abych řekl pravdu, nejsem z těch, kteří k doktorovi chodí často. Nedávno jsem však měl nepříjemné zdravotní potíže, které mě donutili lékaře navštívit. Jednalo se o poměrně choulostivou věc a když jsem viděl mladou usměvavou doktorku, trochu jsem znejistěl. Nakonec jsem se jí však se svými potížemi svěřil a ona mi pomohla jako letitý profesionál. Díky její odborné pomoci, potíže zmizeli během několika dní, což mě přesvědčilo o tom, že paní doktorka ví, jak má léčit a rád se na ní znovu obrátím, když bude třeba.

Je to nejlepší doktorka, která může být, jinou bych opravdu už nechtěla. Je příjemná, milá a opravdu dokáže pomoct. Ještě že jsme se dočkali i tu ve Slušovicích, když je vám zle, do Zlína je to daleko.

Paní doktorka je vstřícná, snaživá a ochotná a sestřička k tomu dodá ještě příjemný úsměv. Nevím, jak se líbílo ostatním u starších doktorů, ale já se i rád podívám na mladší holky. Paní doktorka mi byla doporučena a rozhodně nelituji. Zatím jsem s průběhem léčby a výsledkem spokojen, i když jsem rád, že doktory tak často nepotřebuji.

Když jsem navštívila ordinaci paní doktorky Bělíčkové, byla jsem velmi mile překvapena jejím vstřícným přístupem, ochotou a nasazením. Poradila mi s mými dlouholetými potížemi, nasadila nové léky a můžu říct, že se nyní cítím o hodně lépe. Také jsem potěšena empatickým přístupem sestřičky, která má pro pacienta vždy vlídné slovo a úsměv. Vždy jsem k lékaři chodila s velkými obavami, které však už v této ordinaci neznám. Jen tak dál!

Paní doktorka je úžasná. Myslale jsem si, že mladá lékařka nemůže mít takové znalosti jako starší lékař, ale opak je pravdou. Její zájem o pacienta je opravdový, příjemný, se sestřičkou jsou velmi vstřícné. Mé vleklé problémy skončily ihned po řádné prohlídce a doporučení správného specialisty. Při vyšetření se paní doktorka nebojí pořádně šáhnout na pacienta a já nemám nepříjemné pocity z lékaře.