Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Naprosto skvělá a ochotná paní doktorka která se stará o naše nedonošená dvojčata již 12 let jako o vlastní. Skvělejšího lékaře a člověka jsme nepoznali

Výborná lékařka, mám dost nemocné obě dvě děti a opravdu pečlivější lékařku jsem nenašla. Když mám problém zavolám ji domu stačí jí i prozvonit volá zpět. Mohla by léčit i po telefonu a vždy poradí. Když jsme leželi v nemocnici a ona byla na dovolené v zahraničí každý den volala jak se máme a zda nám je lépe. Takže za sebe můžu opravdu jen doporučit :-) Nevím co budu dělat až půjde do důchodu! Jiná doktorka jako ona tu není :-(

Y

Naprostá spokojenost :) k paní doktorce chodím se synem již od synova narození a nemám co vytknout. K synovi se vždy chovala úžasně a nenechává nic náhodě. Vždy mi bylo řádně vysvětleno vše co jsem nevěděla. Jednoznačně doporučuji!!!

Paní doktorka Randáková je člověk na svém místě.Kdykoliv potřebuji poradit s problémy u mladší dcery,rozebíráme to ze všech stran,snažíme se společně najít řešení.Je to opravdový profesionál.Jediný problém u Paní doktorky je velmi nesympatická sestřička,která se narozdíl od Paní doktorky profesionálně chovat neumí.

Skvělá lékařka. Starost o pacienty. Pečlivá, svědomitá, spolehlivá, starostlivá, komunikativní.

chodím k paní doktorce se synem jeto ta nejlepší paní doktorka kterou znám i když bydlím v Litoměřicích tak tam se synem dojíždíme nikdy nic nezanedbala máme jí moc rádi je moc a moc svědomytá k žádné jiné doktorce k obvodní byjsme nešli

Chodim k pani doktorce s obema dcerami,dostava se jim tam te nejlepsi pece,at se jedna jen o radu nebo celkove vysetreni,mohu se na pani doktorku vzdycky spolehnout,neni problem zavolat i po telefonu poradi co mam delat.Moje dcery jsou dost nemocne,potrebuji i lazenskou peci,p.doktorka i ve svem volnem case vypise a pripravi podklady pro nastup do lazni.MOHU VSEM P.RANDAKOVOU JEN DOPORUCIT!!!!!!!

K paní doktorce jsem chodila se svým starším synem a byla jsem vždy z spokojena.
Nyní k ní chodím se svým mladším synem a myslím si,že mám být za co vděčná. Nikdo není Bůh,jsme jenom lidé. Veronika Nováková

naprosto pokojený

Dobrý den,paní doktorku Randákovou jsem měla už jako dítě.Moje maminka sní byla velice spokojená a tet kní chodím já s mojema dvěmi dětmi a jsem sní moc cpokojená.Je to nejlepší doktorka v Roudnici nad Labem