Vynikající, erudovaná a citlivá lékařka.

K paní doktorce chodí celá naše rodina, doporučila jsem jí dalším známým a všichni maximálně spokojeni. Milá, vstřícná, žádný sadista (jak někteří stomatologové bývají), ani větší zákroky u ní nebolí (přesto vždycky dopředu upozorňuje, že "teď to zabolí" a než se naděju, odcházím z ordinace). Profík!!

Ochotná, šikovná a se skvělým přístupem k pacientům.

%Clověk na sém místě!!! pečlivá, šetrná - kdyby byl každý zubař aspoň z poloviny jako ona, zuby by jsme mnohem zdravější :o)

Paní doktorka Píšová je skvělá zubařka. Je velice šikovná, ochotná, pečlivá a milá. Od nejlepšího hodnocení mě ale odrazuje fakt, že paní doktorka dělá též úkony, které přísluší sestře. Tzn. zvedá telefony, objednává pacienty, pracuje s počítačem, zve nové pacienty z čekárny, připravuje nástroje a materiál. A sice bez ohledu na to, že sedíte zrovna u ní v křesle. A problém je ten, že by si měla tím pádem o to častěji desinfikovat ruce nebo měnit rukavice, což nedělá, přičemž poté vyšetřuje pacienta a klidně mu vloží ruku do úst. To mi vadí.

Moc milá, hodná a pečlivá.100% doporučuji

Moc hodná paní doktorka. Jen ten její manžel ....

Je to moc hodná a podle mě i dobrá zubařka

Moc dobrá zubařka, pečlivá, šikovná, velice milá, doporučuji.

Výborná paní doktorka, pečlivá, nic nezanedbá, vstřícná, milá, prostě na 100% doporučuji!