Osinalická 30/901, Praha
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance

Zatím všechny mé návštěvy naprosto bez problémů. Paní doktorka milá a příjemná, nikam nespěchala a vyšetření vždy pohodové a bez problémů Sestra vždy také milá a příjemná. Mohu jen doporučit.

Y

Doktorka opravdu milá, i když mi s mým problémem nepomohla, ale se velice snažila. Sama od sebe moc nemluví, spíše je nutné se hodně ptát. Sestra opačně dost náladová, někdy jako med jindy jako jed, uvítal bych důstojnější přístup, možná je toho na ni hodně, pokud tedy skousnete setru, můžete se těšit na příjemnou doktorku. Bohužel má dost narváno.

S paní doktorkou i se sestřičkou jsem maximálně spokojena. Ač jsem z Liberce, tak pravidelně dojíždím do Prahy k paní doktorce. Lepší jsem si vybrat nemohla :) Děkuji vám....

F

Byl jsem nespokojen se svým očním lékařem, a proto jsem si vyhledal paní Dr. Peškovou. Přístup v této ordinaci považuji za velmi kvalitní a děkuji za diagnostiku a pomoc s problémy, které bývalý lékař opomíjel. Ještě jednou děkuji.

K paní doktorce chodím léta, považuji ji za odbornici. Jediné mi vadí: nehodlá pacientovi vysvětlovat jeho nemoc, průběh, následky, zejména negativní následky.

Paní doktorka Pešková je báječná lékařka, svědomitá a velmi příjemná, rovněž sestřičku má velmi milou. Nestačí mi slova chvály na tuto skvělou oční ordinaci. Chodím tam už dost dlouho a nemohu si ji vynachválit.

X

Výborná. Profesionální. Perpektní diagnostik. Citlivý přístup. Trpělivost. Naprosto bez výhrad - doporučuji.

pani doktorku znam uz strasne davno a vim stoprocentne ze bych k jinemu ocnimu lekari nikdy nesel,jezdim k dost zdaleka,ale nikdy jsem nelitoval .je proste vinikajici odbornik i clovek ,proto ji za vsechno dekuji pacient z Havl.Brodu

Neznám lepší odbornou oční lékařku - svědomitá MUDr.Hana Pešková nemá chybu.

Chodím k paní doktorce již mnoho let a jsem velice spokojený.Paní doktorka svojí pečlivostí mi pomohla odhalit velice nebezpečný zdravotní problém.Mnohokrát děkuji.