Vančurova 695, Nýřany
Rehabilitace - fyzioterapie

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už roky mě trápí bolest stehen, jako by svalů a kůže.
    Při zmáčknutí stehen mi vyskočí bolest, která ovšem po chvíli zmizí, ale trápí mě to, je to nepříjemné. Přítel mě nemůže ani po nich víc pohladit. Děkuji.

Zajděte si k fyzioterapeutovi, který by pohmatem zjistil, o co jde. Takhle se to nedá určit. HN

Hana Neubauerová

• Dobrý den. Co by mohla znamenat občasná bolest žeber? Např. 2 hod - den boli a pan to prejde, ale neboli casto. Může to souviset s pohyblivými boulickami ( jsou zde dlouho, ještě i před tím než bolest začala, jsou i po celém těle- takže asi tukove, ale jsou zde i 2 větší - mohou to být cysty nebo také tukove boulicky? Nijak neboli, nevadí, mají cca 1,5 cm) Musí se občasná mírná bolest řešit pokud nevadí? V minulosti bylo mírně zablokované žebro.

Dobrý den, nejlépe, když si zajdete na retgen hrudníku a plic a potom na rehabilitaci. Mohou tam být zablokovaná žebra.
    Má to dnes téměř každý. Je to nepříjemné, někdy hodně bolestivé. HN

Hana Neubauerová